BaŞakHaber

KUTUPDER GİK Toplantısı

KUTUPDER GİK Toplantısı

KUTUPDER GİK Toplantısı
106 views
09 Mart 2010 - 22:05

Aydınlık yarınlara KutupDer damgası

Sevgi, kardeşlik, dostluk ve paylaşımın merkezi olan KutupDer, Genel İdare Kurulu toplantısını Kuzuluk’ta gerçekleştirdi. KutupDer Başkanı Murat Çalık, Genel İdare Kurulu’nun açılışında kısa bir konuşma yaptı. 2010 yılında KutupDer’in bölgesinde ve Türkiye’de etkin çok önemli bir sivil toplum örgütü olacağı müjdesini veren Çalık, “Yapacağımız çalışmalarla hem insanlığa hem toplumumuza çok önemli katkılar sağlayacağız. KutupDer, bir sivil toplum örgütü olmak yanında, çok önemli projelerle toplumun en önemli dinamikleri olan kültürel-sosyal konularda da farklı açılımlar sağlayacaktır” dedi.

Daha sonra Kişisel Gelişim Uzmanı Cavit Çakır’ın sunumunu yaptığı Dernekler İçin Profesyonel Anlayış ve İşleyiş Eğitimi, Yönetim ve Liderlik başlıklı panel gerçekleştirildi.

Genel İdare Kurulu, Kutupder’in Yüksek İstişare Kurulu ve Yönetim Kurulu’nun eksiksiz katılımıyla gerçekleşti. Yapılan toplantılarda KutupDer’in 2010 faaliyetleri değerlendirilirken, önümüzdeki dönemde yapılması gereken faaliyetler üzerinde de fikir birliğine varıldı. KutupDer’in nasıl bir çalışma takvimi izlemesi gerektiği noktasında da yol haritaları belirlendi. Diğer yandan KutupDer’in tüm komisyonları da bir araya gelip 2010 vizyonunu oluşturma noktasında birbirleriyle istişare etme imkânı buldu.

Cumartesi ve Pazar iki gün boyunca Hizmet Pazarlaması, Etkin İletişim, Zaman ve Toplantı Yönetimi konularında “Kişisel Gelişim Uzmanı, Eğitimci ve Yazar Cavit Çakır’ın” konuşmacı olarak katıldığı paneller tertip edildi.

Kapanış programında KutupDer Başkanı Murat Çalık, yaptıkları Genel İdare Kurulu toplantılarının çok verimli ve isabetli geçtiğini belirterek, “KutupDer, 2010 yılına ışığıyla, farklılığıyla, umuduyla damga vuracak bir sivil toplum örgütü olacaktır. Kutup Der, aydınlık yarınların temsilcisi gönül erlerimizin bir araya geldiği bir merkezdir. Derneğimize katkıda bulunan herkese şükranlarımı arz ediyorum” dedi.

Panellere katılan ve verdiği bilgilerle herkesi aydınlatan “Kişisel Gelişim Uzmanı, Eğitimci ve Yazar Cavit Çakır’a bir teşekkür plaketi sunuldu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.