BaŞakHaber

BaŞakHaber ve Yol Haritası Üzerine Söyleyişi

BaŞakHaber ve Yol Haritası Üzerine Söyleyişi

BaŞakHaber ve Yol Haritası Üzerine Söyleyişi
112 views
14 Mart 2010 - 21:12

Söyleyişiye başlamadan önce TurkPoint.com ® ve Başakhaber ® CEO su Yunus MOLLAOĞLU BaŞakHaber ile ilgili;

“BaŞakŞehir´in ilk Bağımsız Haber Sitesi”

BaŞakHaber her zaman yanınızda

“İddialıyız, Çünkü yaptığımız işi en iyi biz biliyoruz

“1991 yılından beri edinilen internet tecrübesi üzerine 2000 yılında kurulan Evrensel portalımız Turkpoint.com® başta olmak üzere, uluslararası ticaret ve iş adamları için ExPorTurk.com ekonomi ile ilgilenenler için FinansNews.com , BorsaDeŞifre.com ile yola çıktık.

2006 yılından beri yayın hayatına devam eden “BaŞakŞehirin ilk ve Tek Haber Sitesi BaŞakŞehirin Sesi BaŞakHaber” olarak BaŞakHaber.com ’un ziyaretçi gücünü de yanına alarak çok geniş bir kesime hitap etmekteyiz.”   dedi.

Ulusal medya kalitesinde yayın hayatına 2006’dan beri sürdüren BaşakHaber® , hedef ve amaçlarını açıkladı.

İstanbul´da ulusal yayınlanan çeşitli internet portallarını kuran ve işleten Yunus MOLLAOĞLU, 2006 yılında BaŞakŞehir’e taşınması ile birlikte bu bölgedeki potansiyeli, bölgenin geleceğini ve ihtiyaçlarını görerek, gördüğü bu eksikliği gidermek için BaşakHaber ve İkitelliShop başta olmak üzere bu bölgesel projelerinin hepsine yatırım yapmaya karar vermiştir. Bu kadar farklı alanlarda yatırım yaparak bu bölgedeki iddiasını perçinlemeyi düşünmektedir. Hedefimiz ise bölgesel medya sektöründe öncü olmaktır.

Dünya da herşeyin yerel yönetimlerle başladığını belirten Mollaoğlu, bizim ülkemizde dahil olmak üzere pek çok ülkede şu anda ülkeyi yöneten kişilerin, yerel yönetimlerden gelen siyasetçiler olduğunu kaydetti.

Yerel yönetimlerde halka en yakın yayın organının o ilçeyi ve o yerel yönetimi iyi takip eden yerel basın mensuplarının olduğunu belirten Mollaoğlu şunları söyledi:

´´Yerel medya ne kadar güçlü, işini bilen ve tarafsız olursa, o yerel yönetim de o derece başarılı olur, halk ta en iyi hizmeti almış olur. İşte bu noktada bize düşen görev, kimseyi kışkırtmadan, kimseyi yermeden, toplum yararına olacak işleri gündeme taşımak olacaktır.´´ dedi.

Ayrıca bu bölgedeki potansiyel düşünülüp burada yaşayanların hayatında kolaylıklar sağlamak için başka birçok projelerimiz üzerinde de çalışmaktayız diyen MOLLAOĞLU,

Daha sonra BaŞakŞehir Bölgesini kapsayan projeleri açıklayarak, Modern kentin modern Alışveriş merkezi sloganı ile ikitelliShop.com, BaŞakŞehirShop.com , BaŞakŞehirMarket.com , BaŞakŞehirde Online E-Ticaret olarak basakshop.com , Başakşehlilerin Yaşam portalı olarak basakyasam.com , BaŞakŞehirde devrim niteliğinde olan yine ilk ve tek Televizyon ve Radyosu basaksehirfm.com ile basaksehirtv.com ile BaŞakŞehirin Gazetesi basakgazete.com ve gazetebasak.com ile BaŞakŞehirde Emlakın Merkezi olan BaŞakŞehirEmlak.org ile 2006 dan beri sürdürdüğümüz BaŞakŞehirin ilk ve Tek Haber Sitesi BaŞakŞehirin Sesi BaŞakHaber olarak BaŞakHaber.com ’un ziyaretçi gücünü de yanına alarak çok geniş bir kesime hitap etmekteyiz. Şu an aktif olarak BaŞakHaber.com ‘un olduğunu diğer projeler üzerinde farklı farklı ekiplerle çalışıldığını söyledi.

Amacımız; hızla büyüyen BaşakŞehir’in nabzını tutmak, bu alanda geniş içeriklerle semt halkımızı bilinçlendirmek, semtimizi tüm dünyaya tanıtmak, semtimize ilgiyi, yatırımı teşvik etmek. Ayrıca semt insanımıza semt dışından haberler vermektir. Tüm BaŞakŞehir projelerinin entegre çalıştığı bir sistemi planladık.

MOLLAOĞLU ayrıca bu iddiasını perçinlemek için MARKA TESCİL işlemlerini bile tamamladığını, TurkPoint yanı sıra bölgesel olarak (BaŞakHaber®, BaşakŞehir®, İkitelli®) isimlerinin gazete, dergi, internet yayıncılığı, radyo televizyon başta olmak üzere birçok alanda marka patentlerini aldığını dile getirdi. BaŞakHaber® ismini tüm BaşakŞehire duyurmak ve sektörde öncü olmak için gerekirse işbirlikleri yapabileceğini dile getiren MOLLAOĞLU, hedefimize ulaşmak için omuz omuza ekip arkadaşlarına kapısının sonuna kadar açık olduğunu söyledi.

BaŞakHaber.com herhangi bir özel, tüzel, resmi, gayri resmi kurum ve kuruluşlara maddi ve manevi bağlantısı olmaksızın çalışmalarını sürdürmektedir.

Gayemiz; BaŞakHaber.com olarak, tarafsız habercilik anlayışı içerisinde daha iyiyi daha güzeli meydana getirmeye çalışmaktır.

Bu Projelerin arkasında TurkPoint.com® ekibinin, 1991 yılından beri edindiği bilgi ve tecrübeler vardır.

Ulusal yayınlanan çeşitli internet portallarını kuran ve işleten TurkPoint.com CEO ‘su Yunus MOLLAOĞLU, 2006 yılında BaŞakŞehir bölgesindeki potansiyeli, bölgenin geleceğini ve ihtiyaçlarını görerek, bu eksikliği gidermek için BaşakHaber ve İkitelliShop başta olmak üzere bölgesel projelere de yatırım yapmaya karar vermiş.

Yıl 2010. Bu bölge şimdi Bahçeşehir’e kadar uzanan bir BaŞakŞehir Belediyesi olmuştur. 2006 yılında gördüğü bu büyük resmin ne kadar doğru olduğunu ve burada alacağı pozisyonun önemi bir kez daha ortaya çıkıyor.

BaŞakHaber.com
MYM
Editör

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.