BaŞakHaber

Başarılı Polisler Ödüllendirildi

Başarılı Polisler Ödüllendirildi

Başarılı Polisler Ödüllendirildi
100 views
18 Kasım 2010 - 0:56

08.10.2010 günü Bahçeşehir bölgesinde hırsızlık olaylarına karışan 3 kişilik çete üyeleri olay yerlerinden elde edilen kamera görüntülerinin ve delillerin titizlikle değerlendirilmesi sonucu tespit edilerek Asayiş Şube Müdürlüğü ile birlikte yürütülen üç haftalık kararlı ve titiz bir çalışma sonucu yakalandı.

Ayrıca 17.10.2010 günü Başakşehir 4.etap bölgesinde otodan hırsızlık yapan azılı çete üyeleri Başakşehir polisinin ısrarlı takibi sonucu kıskıvrak yakalandı.

Yapılan bu başarılı çalışmalar sonucu hırsızları tespit ederek yakalayan ve adalete teslim eden Başakşehir Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ve Önleyici Hizmetler Ekipler Amirliğinde çalışan Polisler İlçe Emniyet Müdürü Ekrem GÜNEYİSİ tarafından ödüllendirildi.   Ekiplerin başarılı çalışmalarından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Emniyet Müdürü Ekrem GÜNEYİSİ hediye takdimi sırasında yaptığı konuşmada “Suçluların korkulu rüyası haline gelen Başakşehir polisinin her alanda olduğu gibi suç ve suçlularla mücadelesinde ki başarılarının da artarak devam edeceğini ifade ederek‚ hedeflerinin Başakşehir’i İstanbul’un en güvenli ve huzurlu ilçesi yapmak olduğunu belirtti.

AYIN EN BAŞARILI POLİSLERİ SEÇİLDİ

Başakşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından başlatılan yeni uygulamayla her ayın en başarılı personelleri seçilerek ödüllendirildi.

Belirlenen performans kriterlerine göre birim amirleri tarafından yapılan aylık değerlendirme sonucu en başarılı görülen personeller İlçe Emniyet Müdürü Ekrem GÜNEYİSİ tarafından teşekkür belgesi ve hediyelerle ödüllendirildi. Disiplin ve hiyerarşinin önemli bir yeri olan polislik mesleğinde çağdaş yönetim yaklaşımıyla cezalandırmaktan çok ödüllendirmeye önem verdiğini belirten İlçe Emniyet Müdürü GÜNEYSİ‚  birlik beraberliği‚ takım ruhunu ve moral motivasyonu yükseltici çalışmalara devam edeceklerini belirtti.

Kaynak: www.BasaksehirRehberi.com

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.