BaŞakHaber

Happy Center, Başakşehir’in kalbinde

Happy Center, Başakşehir’in kalbinde

Happy Center, Başakşehir’in kalbinde
107 views
18 Kasım 2010 - 2:42

Başakşehirlilerin bildiği Happy Center marketler zinciri, son halkasını Başakşehirlilere daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek için Başakşehir 5. Etap´ta hizmete sundu. Yeni şube açılışı eski milletvekillerimizden Ali İbiş ve Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal tarafından, halkın büyük katılımı ile yapıldı.

İKTİSAD Derneği üyesi Happy Center marketler zinciri genel müdürü Yavuz Altun, kendilerini bu önemli günde yalnız bırakmayan İKTİSAD Derneği yönetim kurulu başkanı Mehmet Maciter, başkan yardımcısı İbrahim Karabaş, dernek genel sekreteri Mehmet Çetinbaş ve dernek danışmanı Celal Güneş’e teşekkür etti. İKTİSAD Derneği yönetim kurulu başkanı Mehmet Maciter, yeni şubesini açan Happy Center’ın başarılarının devamı dileğinde bulundu. Başakşehirlilerin bildiği Happy Center Marketler Zincirinin son halkası artık Başakşehirlilere daha yakın.

Happy Center Marketi Atatürk Bulvarı Merkez Şubesinden kalite ve fiyat politikasını bilen Başakşehirlilere daha iyi hizmet vermek için Başakşehir  5. Etap´a yeni şube açtı.  5.Etap Fem Dershanesi yan tarafında merkezi bir noktada açılan Happy Center 1250 m2‚ 35 çalışan ve 6 kasa ile bilinen kalite ve fiyat politikasıyla Başakşehirlilere hizmet vermeye başladı.

Market açılışına eski milletvekillerimizden Ali İbiş, Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal‚ Başkan Danışmanlarından Ömer Döngeloğlu‚ Başakşehir STK temsilcileri‚ bölgede faaliyet gösteren iş adamları ve esnaf katıldı.

Hava yağmurlu olmasına rağmen market açılışına katılan vatandaşlar avantajlı ürünlerden alabilmek için yoğun çaba sarf etti.

HİZMET KALİTESİ

Ürün ve hizmette hem kalite hem de sürati temel görev olarak gören Happy Center, bu çalışma sistemi doğrultusunda yeni teknolojilerden yararlanırken, kredi kartlı, kampanyalı, hediyeli ve indirimli satışları sürekli uygulamada tutuyor.

İNDİRİMLİ HALK GÜNLERİ

İndirimli Halk Günleri´nde müşterilerine en kolay alışverişin kapılarını açan Happy Center müşteri kartlarıyla geniş müşteri potansiyeline yeni olanaklar ve süreklilik kazandırmayı hedefliyor. Bu sayede Happy Center müşterileri her hafta biriktirdikleri puanlarla hediye ürün alabiliyorlar, internetten kart numaralarını girerek müşterilerinin yaptıkları tüm alışverişleri görebiliyorlar.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.