BaŞakHaber

AKP Gençlik Meclisi Toplandı

AKP Gençlik Meclisi Toplandı

AKP Gençlik Meclisi Toplandı
115 views
15 Aralık 2010 - 0:31

Ak Parti Başakşehir İlçe Başkanlığı Gençlik Kolları İlçe Danışma Meclisi Bahçeşehir Muhsin Ertuğrul Tiyatro Salonunda Yapıldı. Toplantıya Ak Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı Erkan Kandemir‚ Ak Parti Başakşehir Gençlik Kolları Başkanı Hasan Küçükoğlu‚ Ak Parti Başakşehir İlçe Başkanı Ahmet Selim Köroğlu‚ Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal‚ Başakşehir Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Şahin, Meclis Üyeleri, Gençlik Kolları ilçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve Mahalle Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

Ak Parti Başakşehir Gençlik Kolları Başkanı Hasan Küçükoğlu‚ küreselleşen dünyamızda yeni ekonomik aktörler yerini almaktadır. Buda yönetim anlayışlarını etkilemektedir. Türkiye 1950´den itibaren demokrasiye geçiş sürecinde darbelerle sürekli ekonomik darboğazlara itilmiştir. Ak Parti İktidarı döneminde daha ileri bir demokrasiye ve daha güçlü bir ekonomik yapıya kavuşturulmuştur. Ak Partinin izlediği dış politika sayesinde bölgesinde ve dünyada lider ülke olma yolunda önemli mesafeler almıştır. Ak Parti İktidarı tüm başarılı hizmetleri yaptığı iktidar döneminde Türkiye Cumhuriyeti tarihinde statüko ile görülmemiş bir sürü engelle mücadele etti.işte bu mücadelenin sürekliği geleceğin siyasetçileri olan biz gençlerin elindedir. Cumhuriyet tarihimizin en önemli dönemi için 183 gün kaldı. Biz 183 gün sonra tarihe tanıklık etmeyeceğiz‚ yeni bir tarih yazacağız inşallah. Ak Partinin atmış olduğu tohumların yeşermesi için bu gün çalışma vaktidir‚ dedi.

Ak Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı Erkan Kandemir‚ Ak Parti Başakşehir İlçe Başkanı Ahmet Selim Köroğlu‚ Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal gençlere selamlama konuşmaları yaptı.

Toplantıya Katılan Gençlerin 2023’te nasıl bir Türkiye hayal ettikleri soruldu. Gençler güçlü bir ekonomi‚ yeni bir anayasa‚ terörden arınmış‚ saygı ve sevginin hakim olduğu bir toplum talep ettiler.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.