BaŞakHaber

Başakşehir’de çocuklar alkış tutuyor

Başakşehir’de çocuklar alkış tutuyor

Başakşehir’de çocuklar alkış tutuyor
103 views
19 Aralık 2010 - 5:51

Başakşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen çocuk etkinlikleri, bütün hızıyla devam ediyor.Kasım ayında Pinokyo adlı çocuk oyunu ile perdelerini açan Başakşehir Belediyesi; Bahçeşehir Muhsin Ertuğrul Tiyatrosu’nda, 4.Etap Çınar Kongre Merkezi’nde ve Başakşehir Kültür Merkezi’nde programlarına devam ediyor. Her haftasonu sahnelenen eğitici öğretici oyunlarla, hem büyüklerin hem küçüklerin beğenisini kazanan tiyatrolar, Magic Necmi ile devam etti.Eğlenceli ilizyon gösterilerini izleyicilerinde katıldığı sihirbazlık hünerleriyle birleştiren Magic Necmi, dinamik bir gösteriyle Başakşehirlilerin karşısına çıktı.

Küçüklerin olduğu kadar büyüklerinde gönlünü fetheden sihirbaz şovunun sonunda hayranlarıyla hatıra fotoğrafı çektirerek Başakşehirlilerin gönlünde taht kurdu.

18-19 Aralık 2010 tarihlerinde haftasonu sergilenecek “Bir Kümes Müzikali” isimli oyunla devam edecek etkinlikte, çiftlik hayvanlarının masalsı dünyasında kimi zaman hüzünlenecek, kimi zaman sevinerek ve düşünerek çocuklarımızın dünyasına yeni bir kapı açacak.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.