BaŞakHaber

Başakşehir’de Devir Teslim Töreni

Başakşehir’de Devir Teslim Töreni

Başakşehir’de Devir Teslim Töreni
129 views
12 Şubat 2011 - 22:19

Milletvekili adayı olmak için ilçe başkanlığı görevini bırakan Ahmet Selim Köroğlu yeni ilçe başkanı Ayhan Özgürel’e ilçe başkanlığı görevini devretti.

Görev devir teslim törenine il başkan yardımcısı Halis Dalkılıç, Başakşehir kurucu ilçe başkanı Ahmet Selim Köroğlu Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Başakşehir belediye başkan yardımcıları, ilçe kadın kolları başkanı Özlem Erol, ilçe gençlik kolları başkanı Hasan Küçükoğlu, il genel ve belediye meclis üyeleri ve 3 kademe yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla gerçekleşti.

Kurucusu olduğu Başakşehir ilçe başkanlığı görevini Ayhan Özgürel’e teslim eden Ahmet Selim Köroğlu; “ teşkilatımla yaptığım çalışmalar ile Başakşehir ilçesinin İstanbul’da sayılı ilçeler arasında yer aldığını ve bundan sonraki hizmetleri için teşkilatından aldığı destek ile bu yola çıktığını söyledi. Bundan sonraki süreçte bizden biri olan Ayhan kardeşimizin başkanlığı ile Başakşehir’de daha iyi hizmetlerinin yapılacağı düşüncesindeyim. Kendisini tebrik eder, bundan sonraki çalışmalarında başarılar dilerim” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal ; “Başakşehir teşkilatının çalışmalarıyla her zaman önde olduğunu bunun uyumlu bir ekip çalışmasının sonucu olduğunu ifade ederek Başakşehir teşkilatının çalışmalarını takdir etti. Başakşehir ilçesinin kurucu ilçe başkanı olan Ahmet Selim Köroğlu’nun Başakşehir’de çok emeğini olduğunu vurgulayan Uysal bu hizmetler yeni ilçe başkanımız ile de devam edecektir” diyerek sözlerine son verdi.

AK Parti İl Başkan Yardımcı Halis Dalkılıç Başakşehirin kendisi için çok ayrı bir ilçe olduğunu vurgulayarak kendisinin Başakşehir meclis üyesi olduğunu ve Başakşehir’deki çalışmaların her zaman örnek olduğunu söyledi. İlçe Başkanlığı görevine atanan Ayhan Özgürel’i tebrik ederek başarılar diledi.

Başakşehir ilçe başkanı Ayhan Özgürel, kurucu ilçe başkanı Ahmet Selim Köroğlu‘na “Bu zamana kadar yapmış olduğu çalışmalar için teşekkür eder, çıkmış olduğu bu yolda başarılar dilerim“ dedi.

İlçe başkanımız Ayhan Özgürel kurucu ilçe başkanı Ahmet Selim Köroğlu’na günün anısına bir hediye takdim ederek devir teslim törenini sonlandırdılar.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.