BaŞakHaber

Göksu Aday Adaylığını Açıkladı

Göksu Aday Adaylığını Açıkladı

Göksu Aday Adaylığını Açıkladı
120 views
12 Mart 2011 - 18:14

Daha evvel 21 ve 22. dönem Adıyaman milletvekilliğini yapan AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Mahmut Göksu bugün Adıyaman’dan AK Parti Milletvekili Aday Adaylığını resmen açıkladı.

AK Parti’nin kurulmasıyla birlikte gerek milletvekilliği döneminde gerekse son dört yıldır parti teşkilatında birçok alanda kendisine verilen görevi en iyi şekilde ifa ederek, başta AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere partinin üst düzeyinde görev yapanların büyük takdirini kazanan Mahmut Göksu, 12 Haziran Genel Seçimi’nde üçüncü kez Adıyaman’dan milletvekili olmak için AK Partiden aday adaylığını açıkladı.

Dava Uğruna Mücadeleden Yılmadı

2007 Genel seçiminde Adıyaman’da Milletvekili sıralamasında listede yer almamasına rağmen küsmeden ve darılmadan seçim arenasında ilçe ilçe ve köy köy gezerek onurlu bir duruş sergilemekle biliniyordu.

Göksu, Siyaset Demek Hizmet Demektir.

Adaylık başvurusu ile ilgili bir değerlendirmede bulunan Mahmut Göksu, “Siyasete girerken “Sadece Hizmet” diyerek yola çıkmıştım. 2 dönem partimizin tercihi ve vatandaşlarımızın teveccühü ile TBMM’de Adıyaman’ı temsil ettim. Son dönem AK Parti Genel Merkezi’nde Teşkilat Başkan Yardımcısı olarak yine siyasetin merkezinde partimize ve ülkeme hizmet vermeye gayret ettim. Yaptığım görüşmeler sonucunda 2011 Haziran Seçimleri’nde Adıyaman’a yeniden hizmete talip oldum. Bugüne kadar beni hiç yalnız bırakmayarak desteklerini esirgemeyen değerli Adıyamanlı hemşerilerime ne kadar teşekkür etsem azdır. Bu nedenle çok sevdiğim ve gönül verdiğim Adıyamanlı hemşerilerime her zaman layık olmaya çalıştım. Bana bugüne kadar verdikleri desteklerinden dolayı minnet ve şükranlarımı sunuyorum. Yeniden destek ve dualarını bekliyorum. Millete hizmet yolunda çıktığımız bu yürüyüşte Allah bizleri mahçup etmesin. Yapılacak 2011 Haziran seçimlerinin ülkemize ve ilimize hayırlar getirmesini ve tüm aday adayı arkadaşlara başarılar dilerim. Bugün itibariyle AK Parti Genel Merkezi’ne aday adaylık başvurumu yaptığımı kamuoyu ile paylaşmak isterim.” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.