BaŞakHaber

Köroğlu en çok oy alan ilçe başkanı

Köroğlu en çok oy alan ilçe başkanı

Köroğlu en çok oy alan ilçe başkanı
122 views
22 Mart 2011 - 1:39

Kısa süre önce Başakşehir İlçe Başkanlığı görevini bırakarak Ak Parti 3. Bölge´den aday adayı olan Ahmet Selim Köroğlu bugün yapılan temayül yoklamasında 1173 oyla en çok oy alan ilçe başkanı oldu.

Teşkilatının tamamının desteğini alan Ahmet Selim Köroğlu 3. Bölge temayül yoklamasında diğer aday olan ilçe başkanları arasında kendisi en çok oy alarak İlçe Başkanları sıralamasında birinciliği kimseye kaptırmadı.

Bugün Ataköy Ahmet Cömert Spor Kompleksinde yapılan 3. Bölge temayül yoklamasına Başakşehir İlçe Teşkilatı eksiksiz olarak katıldı. Temeyül Yoklamasında tüm birimler üzerine düşen görevi yerine getirdi.

Daha Sonra İl Teşkilat Başkanı Halis Dalkılıç’ın Kısa Bir konuşmasında Tüm Aday Adaylarına Teşekkür Ederek Sözü Ak Parti Grup Başkan vekili Bekir BOZDAĞ’a Bıraktı. Ak Parti Grup Başkan Vekili Bekir BOZDAĞ Temayül  Sonuçlarını Tüm İstanbul ‘a Hayırlı Olması Dileğiyle Açıkladı.

Akşam 23:00 da ilan edilen kesin sonuçlara göre Ahmet Selim Köroğlu genelde 2. İlçe Başkanları sıralamasında ise 1. olarak sandıktan çıktı.

Kesin sonuçların ilanından sonra İlçe Merkezi´nde Başakşehir İlçe Teşkilatıyla bir araya gelen Ahmet Selim KÖROĞLU “Bu yarışta bizi ayakta tutan, destekleyen bu güzel sonuca ulaşmamızı sağlayan tüm teşkilat mensupları arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bu durum bir kez daha Başakşehir İlçe teşkilatının dört dörtlük ekip olduğunu herkese bir kez daha göstermiş oldu. Bu başarıda önemli katkıları olan özellikle İlçe Başkanımız Ayhan ÖZGÜREL ilçe teşkilatına teşekkürü bir borç biliyorum” diye konuştu.

Temayül Sonuçları :

1-Nurettin Nebati                    1233
2-Ahmet Selim KÖROĞLU    1173
3- Sadık Danışman                 1142

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.