BaŞakHaber

Mahalle Derneği’nden Ziyaret

Mahalle Derneği’nden Ziyaret

Mahalle Derneği’nden Ziyaret
92 views
11 Nisan 2011 - 23:59

İkitelli Köyiçi Kültür ve Dayanışma Derneği´nin oluşturduğu heyet Kaymakamı ve Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti.   Başakşehir Kaymakam’lığı ve ilçe Emniyet Müdürlüğü’ne Derneklerinin tanıtımını yapmak ve Ziya Gökalp Mahallesi’nde yaşayanların dilek ve temennilerini iletmek için 24 Mart Perşembe günü ziyaret eden, İkitelli Köyiçi Kültür ve Dayanışma Derneği’nin oluşturduğuheyet karşılaştıkları misafirperverlikten son derece memnun kaldıklarını belirttiler.

Kaymakam Cevdet Can ve Emniyet Müdürü Ekrem Güneyisi, Dernek yetkililerinin soru ve sorunlarını dikkatle dinleyip yanıtlar verdiler.

Dernek Başkanı Tahsin Göç, başta olmak üzere ikinci başkan Yaşar Yılmaz, Denetim Kurulu Üyesi Zuhal Gündoğdu ve Yönetim Kurulu üyeleri Mehmet Sayar, Ümit Deniz ve Hayriye Demir’in oluşturduğu heyet ile Emniyet Müdürlüğü’nü ilk kez ziyaret eden dernek heyeti Ziya Gökalp Mahallesi hakkında bilgiler verdiler ve Emniyet Müdürlüğünden beklentilerini dile getirdiler.

Oldukça samimi bir ortamda sohbet şeklinde gerçekleşen ziyaret sırasında, Mobese kameraları da talep eden dernek yetkilileri, Ziya Gökalp mahallesine yerleştirilecek Kameralı sistem hakkında Ekrem Güneyisi’den çeşitli bilgiler aldılar.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.