BaŞakHaber

Kent Neriva Başakşehir’de

Kent Neriva Başakşehir’de

Kent Neriva Başakşehir’de
134 views
28 Nisan 2011 - 4:10

7 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen Kent Neriva Başakşehir´de fiyatlar 200 bin TL´den başlayarak 650 bin TL´ye kadar yükseliyor. 20 ay sonra teslim edilecek olan projede yüzde 25 peşinatla 60 aya yüzde 0.65 faizle kredi kullanılabiliyor…

Kent Neriva Başakşehir, 7 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor. Kent Neriva´da fiyatlar 200 bin TL´den başlayarak 650 bin TL´ye kadar çıkıyor. Fuzul Grup kendi bünyesinde vade yapmazken; dileyen müşteri yüzde 25 peşinatla Türkiye Finans Bankası´ndan 60 aya yüzde 0.65 faizle kredi kullanılabiliyor.

Fuzul Grup tarafından Başakşehir´de inşa edilen Kent Neriva, sosyal alan bakımından hayli zengin. Sosyal alanlarında sauna, hamam, spor alanları, otopark, gözlemevi, seyir terası olan Kent Neriva´da her dairede teras bahçesi de yer alıyor.

7 ve 16 katlı 2 blokta 80 lüks konuttan meydana gelen Kent Neriva´da 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon, 5 oda 1 salon ve 6 oda 1 salon konutlar bulunuyor.

Yapımına 2 ay önce başlanan Kent Neriva´nın yaklaşık 20 ay sonra sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor. Mimar Metin Hepgüler´in tasarladığı Kent Neriva, kapanmaz Tüyap ve Marmara denizi manzarası ile dikkat çekiyor. 1. etap metro istasyonu durağının hemen üzerinde yer alan Kent Neriva´daki bloklar cam giydirme yöntemi ile inşa ediliyor.

Kaynak: emlakkulisi.com

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.