BaŞakHaber

Bu Sefer Öğrenciler Soru Sordu

Bu Sefer Öğrenciler Soru Sordu

Bu Sefer Öğrenciler Soru Sordu
103 views
01 Mayıs 2011 - 1:14

Başakşehir Şair Erdem Beyazıt İlk Öğretim Okulu 6.sınıf öğrencileri Yusuf Demirtaş ve Recep Doğan Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt UYSAL’’ı makamında ziyaret ettiler.

Okullarında kendilerine verilen ödevi layıkıyla yerine getirmek için çalıştıklarını ifade eden Yusuf ve Recep adlı öğrenciler, başkandan hazırladıkları soruları, cevaplamasını istediler.

Öğrencilerin heyecanlı, bir o kadarda enerji dolu tavırlarla rica ettiği bu röportajı reddetmeyen Mevlüt Uysal, esprileriyle öğrencilerin heyecanlarını yatıştırdı ve sorularını cevapladı.

Özenle hazırlanan soruları cevapladıktan sonra Yusuf Demirtaş ve Recep Doğan’a kalem ve defter hediye eden Mevlüt Uysal, “Ödevle ilgili yaptıkları araştırma, arkadaşlarınıza yönelttiğiniz sorular ve onların verdiği cevaplar yaşadıkları yerle ve çevrenizle ne kadar ilgili olduğunuzu gösteriyor” diyerek soruların nitelikli ve doğru olarak oluşturulduğunu da söyledi.  Günün anısına hatıra fotoğrafı çektiren öğrenciler, ödevlerini tamamlamanın verdiği huzurla belediye binasından ayrıldılar.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.