BaŞakHaber

Yeni Belediye Başkanımız

Yeni Belediye Başkanımız

Yeni Belediye Başkanımız
133 views
01 Mayıs 2011 - 2:11

Makamını devretmek üzere erkenden Belediye Binasına gelen Başkan Mevlüt Uysal ikisi öğretmen on iki kişilik bir grup tarafından ziyaret edildi. Başkan Yardımcıları ve müdürler bu ziyaret sebebiyle eksiksiz olarak Başkan’a eşlik ettiler.

Başakşehir’de 23 Nisan sabahında Başakşehir Belediyesi makam odasında Hacı Osman Gül İlköğretim Okulu öğrencilerinden Sibel Yıldız Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ın makam koltuğuna oturarak müdürleri ve yardımcılarını tanıdıktan sonra onlara yapılmasını istediği hizmetler hakkında talimatlar verdi.

Sibel Yıldız, ilk olarak müdürlerin kendilerini tanıtmasını ve ne gibi işler yaptıklarını öğrenmek istedi. Oldukça ciddi görünüşü ve kendinden emin tavırlarıyla bulunduğu makamın sorumluluklarını taşıdığı gözlenen Yıldız: Park ve Bahçeler Müdürü Kazım Gülüm’den park ve yeşil alan, Fen İşleri Müdürü Bedri Sinan Gül’den altyapı hizmetlerinin hızlandırılmasını, Zabıta Müdürü Mustafa Arslan´dan güvenlikle ve denetimle ilgili hizmetlerin sürekliliğini, Destek Hizmetleri Müdürü Mehmet Şenöz’den okul ihtiyaçlarının giderilmesini istedi.

Başkan yardımcısı Nurettin Ertemel ise Sibel Yıldız’a, Başakşehir için yapmak istediği ilk icraatın ne olduğunu sordu. Sibel Yıldız Ertemel’e; “Başakşehir’in yemyeşil, ağaçlarla dolu ve çok güzel olmasını istiyorum” diyerek çevreye duyarlı bir başkan olduğunu gösterdi.

Tek tek öğrencilerle sohbet eden Mevlüt Uysal ayrıca öğretmenlerin sıkıntılarını dinledi. Bölgemizde okul ihtiyacını biliyoruz diyen ve yeni bir okul yapımı için çalışmaları başlattıkları müjdesini veren Mevlüt Uysal, öğrencilerle hatıra fotoğraları çektirdi ve onlara çeşitli armağanlar verdi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.