BaŞakHaber

Terasium’da Annelerin Mutlu Günü

Terasium’da Annelerin Mutlu Günü

Terasium’da Annelerin Mutlu Günü
111 views
10 Mayıs 2011 - 3:49

Terasium AVM Anne Çocuk Dünyası Konsepti sayesinde kısa sürede Başakşehirli kadınların 1. Seçeneği oldu. Çeşitli platformlarda yapılan anketlerdede Başakşehirlilerce en çok tercih edilen Terasium AVM Anneler ve Çocuklarla her alanlada Sponsor olduğu etkinliklerle yer alıyor. Kadınlara ve çocuklara yönelik Mağazalardan rahat güvenli ve huzurlu bir alışverişin keyfini çıkarak kadınlar Terasium AVM’nin etkinliklerinde sergilenen birbirinden değerli eserleri görüyor‚ bilgi ediniyor‚ coşup eğleniyor.

Anneler günü dolayısıyla Terasium AVM’ye Şifalı Bitkiler Uzmanı Dr. Ahmet Maranki konuk oldu. Maranki çocuklarımızın yediği şekerleme‚ fast food beslenmeleri‚  gazlı içecekler ve kimyasal bazı uygulamalardan geçen tarımsal ve hayvansal gıdalarla ilgili söyleşisi ilgiyle izlendi.

Daha önce duyurulan ve Anneler gününde çekilişi yapılan Kia Marka Rio Model Araç  sahibini buldu. Bakırköy 25. Noter Başkatibi Zerrin Horor Huzurunda Ahmet Maranki tarafından yapılan çekiliş birkaç defa satılmayan bilete çıkması bekleyen anneleri heyecanlandırdı. Araç sonunda 15822 numaralı kopun sahibi Nazife Gürlü’ye çıktı anons edilen Nazife hanımın AVM içerisinde olmadığı anlaşıldı.

Telefon numarasından Ahmet Maranki tarafından aranan Nazife hanım karşısında ben Ahmet Maranki diyen şahsın dalga geçmek isteyen biri tarafından arandığını zannederek telefonu kapatması Terasium AVM’ dolduran yüzlerce Başakşehirliyi güldürdü.

Teresium AVM yönetimi tarafından yeniden aranan Nazife Gürlü Araç kazandığını ve hemen AVM’ye gelmesi bekleyen kalabalığın kendisini merak ettiği iletildi.

20 dakika sonra AVM’ye gelen Şanslı Aile Terasium AVM’ye ve Şanslı Koponu Satan AYAK SHOP mağazası sahibine teşekkür etti.

Duygularını Aldığımız Nazife Hanım‚ öncelikle ilk aramada benimle alay etmek için arayan biri zannettim bu sebeple telefonu kapattım. Göçmen konutlarında ikamet eden Gürlü ailesinin 3 yaşında bir erkek çocukları ve 10 yaşında kız çocukları bulunuyor. Daha önce araçları olduğunu ancak sattıklarını ifade eden Gürlü Ailesi gelen hediye sebebiyle mutlulukları gözlerinden okundu.

Kaynak: BasaksehirRehberi.com

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.