BaŞakHaber

AKSU ile Esnaf Ziyaretleri

AKSU ile Esnaf Ziyaretleri

AKSU ile Esnaf Ziyaretleri
115 views
13 Mayıs 2011 - 15:03

Genel Başkan Yardımcısı Abdulkadir AKSU İlçemizi ziyaret etti. İlçe ziyareti ardından Olimpa AVM ‘de esnaflarla bir araya geldi.

Olimpa AVM de esnafları ziyaret eden, Genel Başkan Yardımcısı Abdulkadir AKSU, AK Parti  Başakşehir İlçe Başkanı Ayhan ÖZGÜREL, ilçe yönetimi, partililer ve kalabalık vatandaş tarafından katılım ile gerçekleştirilen esnaf ziyaretinde, Aksu ve Özgürel vatandaşlara sohbet ettiler. Genel Başkan Yardımcımız  halkın dileklerini dinleyip, çözüm ürettiklerini ifade ederek, halkın huzur ve refahını sağlamak biz vekil adayları için en önemli önceliklerden birisi olduğunu söyledi. Ziyaret edilen iş yerleri ile yapılan sohbette son yıllarda esnaflarımıza yönelik ekonomi alanında yapılan düzenlemeler ve yeniliklerin özellikle küçük ölçekli esnaf üzerindeki olumlu yansımaları dile getirildi.

Üretici firma sahipleri ile sohbet eden Aksu  ve Özgürel  istikrar ve güven ortamında yapılan çalışmaların hükümetimiz döneminde daha çabuk gerçekleşeceğini vurguladı.

Özellikle daha önceki dönemlerde ihracat ve ithalatta yaşanan sıkıntıların Ak Parti hükümeti sonrası kalmadığını belirten firma sahipleri ekonomideki canlanmadan memnun olduklarını dile getirdiler.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.