BaŞakHaber

Keremcem Başakşehirde

Keremcem Başakşehirde

Keremcem Başakşehirde
97 views
23 Mayıs 2011 - 19:35

Başakşehir Belediyesi, 19 Mayıs Gençlik Konserleri kapsamında düzenlediği etkinliklerin sonuncusu olan Keremcem Konseri, Bahçeşehir Gölet Bölgesi´nde büyük bir coşkuyla izlendi.

Konserde, Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, 3.Bölge Ak Parti Milletvekili adayı Bülent Turan, Ak Parti İlçe Başkanı Ayhan Özgürel, Başkan Yardımcıları, meclis üyeleri ve çok sayıda Başakşehirli yer aldı.

Konser başlamadan önce bir konuşma yapan Mevlüt Uysal; “Bugün şampiyonluk maçının olmasına rağmen alanın bu kadar kalabalık olması gerçekten güzel bir şey yaptığımızı gösteriyor. Artık bu tür etkinliklerimiz artarak devam edecek ve daha çok buluşacağız. Bahçeşehir Gölet Bölgesi´nde yaptığımız Kültür Merkezi de bitmek üzere, inşası tamamlandıktan sonra kültürel etkinliklerimizle faaliyete sokacağız. Bu sene gerçekleşecek Suç ve Ceza Film Festival gösterimlerini de inşallah Bahçeşehir´de yapacağız” diyerek herkese eğlenceler diledi.

Sahneye çıktığı anda hayranlarının tezahüratı ile karşılaşan Keremcem, kalabalıktan çok etkilendiğini söyledi parçalarını seslendirmeye başladı. Şampiyonluk maçlarından etkilenerek sahneye top isteyen Keremcem, birkaç teknik hareketle bu konudaki becerisini de gösterdi. Eski albümünden şarkılarla başlayan ve yeni albümünden de bir çok parça seslendiren Keremcem, kimi zaman duygusal parçalarıyla hüzünlendirdi, kimi zamanda hareketli parçalarıyla dinleyenlere keyifli bir akşam yaşattı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.