BaŞakHaber

Sagopa ve Kolera BaŞakŞehirde

Sagopa ve Kolera BaŞakŞehirde

Sagopa ve Kolera BaŞakŞehirde
110 views
24 Mayıs 2011 - 0:06

Rap müzik dünyasının yıldızlaşan ve son derece büyük bir hayran kitlesine sahip ikilisi Sagopa Kajmer ve Kolera Başakşehir Sular Vadisi’nde binlerce genç´e coşkulu bir konser verdi.

Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ın yanı sıra, Ak Parti 3. Bölge Milletvekili adayı Ünal Kaçır, İlçe Başkanı Ayhan Özgürel, Belediye Başkan Yardımcısı Haluk Dikbaş, Belediye Meclis üyeleri, muhtarlar ve çok sayıda Başakşehirli konseri izledi.

İkili sahne almadan önce Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal gençlere seslendiği konuşmasında; artık bu tür etkinliklerin daha sık olacağının ve Sular Vadisi´nin, Kültür Vadisi´ne dönüşeceğinin müjdesini de konser alanındaki binlerce genç´e verdi.

Mısır Pramid´ine ait bir isim olan Sagopa ile o piramidin gizemini çözen Kajmeri isimli Arkeolog’un isimlerinden bir araya getirilerek oluşturulan ve Sagopa’nın gizemini çözen anlamına gelen Sagopa Kajmer; yazdığı şarkı sözlerinde ifade ettiği biraz asi, biraz da baştan çıkarıcı duygular ve serzenişleri hayranlarının son derece beğenisini kazanan duruşuyla, Başakşehir’de tek bir sese dönüştü.

Aynı zamanda eşi olan Kolera ile birlikte düet yapan Sagopa, sahneyi bir ara Koleraya bıraktı. Sagopa ile olan düet albümlerinden ve kendi parçalarından bir çoğunu büyük keyifle seslendiren Kolera Başakşehir’de bulunmalarından keyifli olduklarını ve böylesine coşkulu sevenleriyle buluşmuş olmalarından dolayı çok mutlu olduğunu dile getirdi.

10 bine yakın kişinin katıldığı konserde başarılı bir performans gösteren ikili Başakşehir’de yeniden buluşacakları sözünü de verdiler.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.