BaŞakHaber

Şamlar Mesire Alanı’nın Açılışı Yapıldı

Şamlar Mesire Alanı’nın Açılışı Yapıldı

Şamlar Mesire Alanı’nın Açılışı Yapıldı
155 views
26 Mayıs 2011 - 1:12

Yaz döneminin başlamasıyla tadilat ve yenileme çalışmaları tamamlanan Şamlar Mesire Alanı, açılışını bir nikaha da şahitlik ederek yaptı.

Şamlar Mesire alanını ziyaret edenler bir çok güzelliğe tanık olurken, Mesire Alanı’da Zabıta İşleri Müdürlüğü’den Murat Ergül ve Zehra Poyraz ‘ın nikahına şahitlik etti. Şamlar Mesire Alanı açılışında buluşan, Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Ak Parti İstanbul 3. Bölge Millet Vekili adayı Enver YILMAZ, Harun KARACA, Başakşehirliler ve nikah için bir araya gelen topluluğun coşkusu  Mesire Alanı’nda güzel enstantanelere sahne oldu.

Fıstık çamları altındaki geniş düzlükler, yürüyüş yolları, tilki, şahin ve diğer yabani hayvanlarıyla Kayabaşı Şamlar’da bulunan  mesire yerleri özellikle hafta sonları kalabalık gruplara ev sahipliği yapıyor.

İstanbullu’ların tabiat sevgisini gideren alanlardan bir tanesi olan, yeni oluşturulan tesisleri ve varolan tesislerin bakımlarının tamamlanması ile yaz dönemine hazır hale gelen alan böylelikle 22 Mayıs’ta vatandaşların hizmetine açıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.