BaŞakHaber

TEŞEKKÜRLER Başakşehir

TEŞEKKÜRLER Başakşehir

TEŞEKKÜRLER Başakşehir
106 views
17 Haziran 2011 - 14:19

AK Parti, 24. Dönem Milletvekili seçimlerini büyük bir farkla kazandı. Türkiye genelinde % 50 oy alarak üst üste 3. kez tek başına iktidar olan AK Parti, İstanbul’da da büyük bir başarıya imza attı. Başakşehir’ de %52 Oy ile Büyük Zafere Kavuşulmuş Oldu.

Başakşehir’de oylarını büyük oranda artırarak % 52’ye çıkaran ve 3. Bölgede 15 milletvekilliği kazanan AK Parti’nin seçim zaferi, Başakşehir İlçe Binası önünde büyük bir coşkuyla kutlandı. Teşkilat mensuplarımız ve vatandaşlarımızın AK Parti Başakşehir İlçe Başkanlığı binasında ve çevresindeki kutlamalar, gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti. Halaylar, şarkılar ve sloganlarla yapılan kutlamalar, renkli görüntülere sahne oldu. Oluşturulan Konvoylar ile Başakşehir Mahallelerinde Zafer coşkusu Kutlandı.

Seçim sonuçlarının belli olmasının ardından AK Parti Başakşehir İlçe Başkanı Başakşehir’de Kazanılan Bu Zafer İçin Öncelikle İlçe Teşkilatının Tüm Kademelerini Tebrik Ederek, Başakşehir’lilere Büyük Desteklerinden Dolayı Teşekkür Etti.

Seçim sürecinde Büyük Emekler İle Seçim Çalışmalarını Sürdüren Milletvekilimiz Harun Karaca Başakşehir Teşkilatına coşkulu ve Samimi Çalışmalarından Dolayı Ayrı Ayrı Teşekkür Etti.

Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal Yerel Seçimlerde Alınan Başarının Ardından Referandum ve 12 Haziran Seçimlerindeki Başarıları ile devam etmesinden Dolayı Memnuniyetini Dile Getirerek ,Yerel Yönetimde Yapılan Hizmetlerimizin Genel Seçimlerde de Etkisini Gösterdiğini vurgulayarak Vatandaşlarımıza Desteği İçin Teşekkür Etti.

Ak Parti Başakaşehir Kurucu ilçe Başkanı Ahmet Selim Köroğlu Başakşehir’ de Zafer Çıtasının Her Seçimde Biraz daha Yükselmesinin Uyumlu Bir Ekip Çalışması İle Olabileceğini Söyleyerek Seçim Çalışmalarına Katılan Tüm Kademe Yönetimlerin Bir arada Olduğunu Vurguladı ve Seçim sürecinde Büyük Özverili çalışan Herkese Ayrı Ayrı Teşekkür Ettiğini Belitti.

İlçe Kadın Kolları Başkanı Özlem EROL büyük fedakarlık yaparak ailelerinden zaman ayırarak gece gündüz çalışan kadın kolları teşkilatını canı gönülden kutladığını söyleyerek bundan sonra çalışmalarımıza daha fazla ivme kazandıracaklarını belirtti.

İlçe Gençlik Kolları Başkanı Hasan KÜÇÜKOĞLU Seçim Sürecinde her zaman yanında olan bütün verilen görevleri eksiksizce yapan gençlik kolları teşkilatına vermiş oldukları emek için teşekkür etti.

İlçe Binamız önünde toplanan vatandaşlarımızın coşkulu kutlamaları ve tebrik ziyaretleri gecenin geç vakitlerine kadar sürdü.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.