BaŞakHaber

Metrokent Konutlarında Yaza Merhaba Şenliği

Metrokent Konutlarında Yaza Merhaba Şenliği

Metrokent Konutlarında Yaza Merhaba Şenliği
93 views
22 Haziran 2012 - 23:33

Kiptaş Metrokent Konutlarında Yaza Merhaba Şenliği

Boğaziçi Yönetim A.Ş’nin hizmet verdiği sitelerden, Başakşehir’de bulunan Kiptaş Metrokent Konutlarında yazı karşılamak ve komşuluk ilişkilerini güçlendirmek amacıyla düzenlenecek olan Yaza Merhaba Şenliği, tüm Kiptaş Metrokent sakinlerini aynı çatı altında buluşturacak.

24 Haziran Pazar akşamı saat 17:00’da başlayacak organizasyonun açılışı dünya müzikleriyle kulakların pasını alacak olan Artnüans Orkestrası ile olacak ve katılanlara yapılacak yiyecek içecek ikramıyla beraber Site Yönetim Müdürü Şeref Ünlü ve diğer personellerin konuklarla tanışma konuşması ile devam edecek. Organizasyonda İstanbul 3. Bölge Milletvekili Harun KARACA, Kiptaş Genel Müdürü İsmet YILDIRIM, Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt UYSAL ve Başakşehir Kaymakamı Cevdet CAN’da davetli listesinde yer alacak.

Gecenin ilerleyen saatlerinde gerçekleştirilecek havai fişek gösterisiyle davetlilere görsel bir şölen yaşatılarak, organizasyona şarkılarıyla renk katacak olan, Uğur Işılak konseri ile de tüm Kiptaş Metrokent sakinleri bu güzel yaz akşamında daha da keyiflendirecek.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.