BaŞakHaber

Metrokentte Yaza Merhaba

Metrokentte Yaza Merhaba

Metrokentte Yaza Merhaba
105 views
25 Haziran 2012 - 22:02

Kiptaş Metrokent Konutları Yaza Merhaba dedi

Boğaziçi Yönetim A.Ş’nin hizmet sunduğu, Başakşehir’de bulunan Kiptaş Metrokent Konutlarında yazı karşılamak ve komşuluk ilişkilerini güçlendirmek amacıyla düzenlenen Yaz Şenliği Artnüans Orkestrasının performansı ile başladı.

Yiyecek ve içecek ikramlarıyla tadlandırılan geceye İstanbul 3. Bölge Milletvekili Harun KARACA, Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt UYSAL ve Emlak Yönetim Genel Müdür Yardımcısı Ali KURUMAHMUT katıldı. İstanbul Milletvekili Harun KARACA Başakşehir’de Metrokent dahil bir çok sitenin dahil olmasıyla bölgenin değer kazandığını bunun sağlanması adına gelişme sürecinde çaba sarfettiklerini söyledi.

Boğaziçi Yönetim A.Ş Genel Müdürü İlhan Kartal, düzenlenen gece vesilesi ile bir çok yeni taşınan Metrokentli’nin birbiri ile tanıştığını ve komşuluk ilişkilerinin başlangıcı için güzel bir ortam olduğunu ifade etti.

Gecenin ilerleyen saatlerinde gerçekleştirilecek havai fişek gösterisiyle davetlilere görsel bir şölen yaşatılırken, organizasyon Uğur Işılak konseri ile son buldu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.