BaŞakHaber

Chp Başakşehir Gençliğinden Deprem Konferansı

Chp Başakşehir Gençliğinden Deprem Konferansı

Chp Başakşehir Gençliğinden Deprem Konferansı
112 views
05 Ekim 2012 - 3:34

CHP Başakşehir İlçe Başkanlığının Başakşehir-Boğazköy’de bulunan merkezi 03.10.2012 Çarşamba akşamı deprem konferansına ev sahipliği yaptı.

Genç bir jeofizik mühendisi olan İlçe Gençlik Kolu yöneticisi Zeynep Deniz ALDOĞAN’ın hazırlayıp sunduğu konferansa partililer ve ilçe sakinleri yoğun ilgi gösterdi.

Zeynep Deniz ALDOĞAN, sunumuna geçmeden önce yaptığı açılış konuşmasında amaçlarının “İnsanları deprem konusunda bilinçlendirmek ve deprem anında can ve mal kaybını en aza indirilmesini sağlamak” olduğunu söyledi.

Sinevizyon ve eğitsel şemalarla desteklenen sunumdan sonra izleyicilerin soruları yanıtlandı. Konferans izleyicilerden tam not aldığı gibi daha geniş bir katılımla tekrarlanması için söz istendi.

Etkinlik sonrası, konferansı düzenleyen gençlik örgütünü kutlayan İlçe Başkanı Özgür KARABAT “Partimiz aynı zamanda okulumuzdur. Örgütümüzün bu bilinçle düzenlediği seminer, konferans ve benzeri çalışmalar, hem halkımızın takdirini topluyor hem de bizlere çok şey katıyor. Bu akşam gördük ki bizim de gençlerimizden öğreneceğimiz çok şey var. Eğitim çalışmalarımız artarak devam edecektir. Dedi.

(İTHA)

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.