BaŞakHaber

BaŞakHaber’den Bayram Mesajı

BaŞakHaber’den Bayram Mesajı

BaŞakHaber’den Bayram Mesajı
113 views
24 Ekim 2012 - 20:43

BaŞakHaber.com imtiyaz sahibi ve TurkPoint.com grubu Kurban bayramı nedeni ile bir kutlama mesajı yayınladı…

Bayramlar Bayram Olsun

Bayramlar kardeşlik ve dayanışmanın en güzel örnekleridir. Müslümanlar olarak yılda iki tane dini bayramımız vardır. Bunlardan ilki 30 gün oruç tuttuktan sonra 3 gün kutladığımız Ramazan bayramıdır. İkinci dini bayramımız ise Hz.İbrahim´den bize kalan Kurban bayramıdır.

Bu kurban bayramı münasebeti ile, son zamanlarda ülkemiz için şehit verdiğimiz mehmetçiklerimize Allah´tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dilerim.

Bayram münasebeti ile memleketine giden vatandaşlarımıza da trafikte lütfen biraz daha dikkatli olmalarını ve trafik kurallarına uymalarını rica ederim.

Çünkü trafiğin şakası yok….

Bildiğiniz gibi biz 2006 yılından beri kesintisiz olarak emin ve sağlam adımlarla hiç reklam yapmadan öz sermayemizle siz değerli okurlarımıza ve takipçilerimize hizmet veriyoruz.

– “Bundan sonra çok farklı gelişmeler ile siz değerli okurlarımıza hizmet vereceğiz ve sektöre yön vereceğiz…”

Ayrıca aramıza yeni katılan ve yayın hayatına yeni başlayan BaŞakLife.com internet sitemizde Dünyadan ve Türkiyeden son gelişmeleri siz değerli takipçilerimize sunmaya çalışacağız.

Son zamanlarda her kanalda bizi ayrı ayrı takip eden değerli Sosyal Medya takipçilerimizinde ayrı ayrı bayramlarını en kalbi duygularımla tebrik ederiz.

TurkPoint.com , BaŞakHaber.com , FinansNews.com , ExPorTurk.com ve BaŞakLife.com ve BaŞakHaber.com okurlarının ve sizlerin huzurunuzda değerli yazarlarımızın mübarek kurban bayramını TurkPoint.com Ailesi adına en kalbi duygularımla tebrik ederim.

TurkPoint.com Ailesi

TurkPoint.com grubu çatısı altında;
BaŞakHaber.com , BaŞakŞehirTV.com , BaŞakŞehirFM.com, BaŞakŞehir Haber Ajansı (BHA) , FinansNews.com , ExPorTurk.com ve BaŞakLife.com , TurkPoint.com bulunmaktadır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.