BaŞakHaber

Emaneti Geri Alacağız

Emaneti Geri Alacağız

Emaneti Geri Alacağız
84 views
17 Aralık 2012 - 15:37

Saadet Partisi Başakşehir İlçe Divan toplantısı 15 Aralık 2012 Cumartesi günü Saadet Partisi Başakşehir İlçe Başkanlığı konferans salonunda heyecan, aşk ve azimle gerçekleşti.

Divan başkanlığını Saadet Partisi Başakşehir İlçe Başkan Yardımcısı Ömer Faruk AKYÜZLÜ, yardımcılığını İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Yavuz CİLESUN ve Kayaşehir Mahalle Başkanı Mehmet Ali TEKER yaptılar.

Divan heyetinin gündemi sunmasının ardından sorumlu mahalle adına Kayaşehir Mahalle başkanı selamlama konuşması yaparak, Başakşehirlilere seslendi.

1 aylık çalışmaları içeren Sinevizyon gösteriminden sonra birim raporlarının takdimine geçildi. İlçe birim başkanları aylık çalışma raporları ve yapacakları faaliyetler hakkında detaylı bilgi verdiler.

İl Yönetim Kurulu Üyesi Av.Mustafa YAMAN siyasi konuşmalar gündeminde teşkilat mensuplarına, yaşınız ne olursa olsun başmüşahit yardımcısıda olsa bu davada muhakkak bir görev almak mecburiyetindeyiz, dedi.

Gündemin son maddesi olan Saadet Partisi Başakşehir İlçe Başkanı Yusuf GÜŞEN’in kapanış konuşmasında tüm Başakşehirli hemşehrilerine seslendi.

Millete hizmet etmek için yola çıktık

Millete hizmet etmek için yola çıktıklarını kaydeden GÜŞEN, Milli Görüş Belediyeciliği´nin bu ülkede hizmet anlayışını değiştirdiğini de sözlerine ekleyerek, “Bizim belediyecilik anlayışımız geçmişte büyük değişimler yaptı. Belediyeler Milli Görüş ile birlikte sosyal ve ekonomik alanda da halka hizmet etmeye başladı. Halk ile bir bütün olarak sorunları yerinden çözmenin gayreti içinde oldu. Bu yüzden de belediyecilikte Milli Görüş öncesi ve sonrası vardır”

Menfaat Değil, Hizmet ve Adalet

GÜŞEN, “Eskiden çalma, çırpma, yağmalama, rüşvet ve iltimasın konuşulduğu belediyelerde, Milli Görüş ile birlikte menfaat değil hizmet ve adalet hakim oldu. Problemler halkla birlikte çözülmeye başlandı. Ahlak ve maneviyattaki değişiklikle birlikte gayri meşru davranışların yerini iyi prensipler aldı.”dedi.

Emaneti Geri Alacağız

GÜŞEN konuşmasının devamında “,Başakşehir’in kurulma emrini merhum liderimiz Prof.Dr.Necmettin Erbakan Hoca verdi. Önümüzdeki yerel seçimlerde Allahın izniyle emaneti geri alacağız.”dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.