BaŞakHaber

Başakşehir İOSB’de yeşil alanlar artıyor

Başakşehir İOSB’de yeşil alanlar artıyor

Başakşehir İOSB’de yeşil alanlar artıyor
97 views
26 Aralık 2012 - 20:36

Başakşehir Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü İkitelli Organize Sanayi Bölgesi (İOSB ) çevre düzenleme çalışmalarıyla bölgeyi yeşillendiriyor. Yapılan çalışmalarla İOSB’ye 852 adet ağaç, 36.583 adet çalı ve 7.860 m2 hazır (rulo) çim serimi yapıldı.

Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Türkiye’nin en büyük organize sanayi bölgesi olan İOSB de yürüttüğü sistemli çalışmalarda ağaç ve çalı dikimi yaparak çalışanların daha yeşil bir alanda çalışmalarını sağlamayı hedefliyor. Çevre düzenlemesi yapılan cadde ve sokaklarda mevcut ve yeni dikilen bitki ve yeşil alanların daha sağlıklı gelişebilmesi için sulama sistemi alt yapısı da hazırlanıyor.

Çalışmalara takdir topluyor

Park ve Bahçeler Müdürlüğünün İOSB’de yaptığı çevre düzenleme çalışmaları,  İkitelli Organize Sanayi Başkanlığı tarafından da takdir topladı.  İOSB başkanı Nihat Tunalı Belediye Başkanlığına gönderdiği yazıda “Belediyemizin bölgemizde yaptığı çalışmalar takdire şayan. İlçe’de yeşil alanların artması ilçede yaşayanları ve bölgemizde çalışanları da mutlu ederek huzurlu bir yaşam imkanı sunuyor” dedi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.