BaŞakHaber

Ak Parti Başakşehir Yaşlıları Unutmadı

İlçe Kadın Kolları Başkanlığı Yemekli Yaşlılar Toplantısı yaptı.

Ak Parti Başakşehir Yaşlıları Unutmadı
54 views
01 Ocak 2013 - 19:05

Ak Parti Başakşehir İlçe Kadın Kolları, ilçemizin 250 yaşlısını, müzik eşliğinde ki öğle yemeğinde bir araya getirdi.

İlçe Kadın Kolları Yaşlılar Komisyonu çalışması ile,  İlçemizin 15 mahallesinden, mahalle başkanları eşliğinde yaşlılarımız yemeğe geldi.

2012 yılı son günü yapılan yaşlılar toplantısında, İlçe Başkanı Ayhan Özgürel,  Kadın Kolları Başkanı Özlem Erol, Gençlik Kolları Başkanı Furkan Leventoğlu,  Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal ve Eşi Hatice Uysal,  Milletvekili Tülay Kaynarca , İl Sosyal İşler Başkanı Nuray Gülten Hanım ve tüm ilçe teşkilatı da katıldı.

Başakşehir İlçe Kadın Kolları Başkanı Özlem Erol konuşmasında, hepimizde çok emeği olan büyüklerimize sevgi , saygı duyduğumuzu ve geldikleri için çok mutlu olduğumuzu söyledi.

Kadın Kolları Başkanı Özlem Erol, İlçe Başkanı Ayhan Özgürel, Gençlik kolları Başkanı Furkan Leventoğlu, Belediye Başkanı Mevlut Uysal ve Milletvekilimiz Tülay Kaynarca, hep beraber bütün masaları ziyaret ederek yaşlılarımızla görüşüp, gönüllerini aldılar.

Misafirler yemeklerini yerken,  Belediye Başkanı Mevlut Uysal, İlçe Başkanı Ayhan Özgürel ve Milletvekili Tülay Kaynarca büyüklerimizle ilgili duygusal konuşmalar yaptılar. 95 yaşındaki en büyük yaşlımızı, ellerinden tutarak sahneye getirip, hediyesini verdiler ve güzel dileklerde bulundular.

Müzik eşliğinde yemeklerini neşe ile yiyen misafirlerin yüzlerinde güzel bir gün geçirmenin mutluluğu vardı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.