BaŞakHaber

Ak Parti Başakşehir BaŞakHaberi Ziyaret Etti

Ak Parti Başakşehir Tanıtım Medya Birim Başkanlığı, komisyon üyeleri yerel medya ziyaretlerine BaŞakHaber Ailesinden başladı.

Ak Parti Başakşehir BaŞakHaberi Ziyaret Etti
90 views
06 Ocak 2013 - 1:15

Ak Parti Başakşehir Tanıtım Medya Birim Başkanlığı, komisyon üyeleri yerel medya ziyaretlerine BaŞakHaber Ailesinden başladı.

Ak Parti Başakşehir Tanıtım Medya Birim Başkanlığı, komisyon üyeleri ile birlikte Yerel Medya ziyaretlerini başladı.

Ak Parti Başakşehir İlçe Kadın Kolları Medya Birim Başkanı Mahmure Alkış BAYRAMOĞLU ve Ak Parti İlçe Başakşehir Kadın Kolları SHİB Başkanı Dilek ALTINKILIÇ, ilk olarak 1 Ocak 2013 Salı günü, kurucumuz ve CEO´muz Yunus MOLLAOĞLU ile görüşüp, Başakşehir Yerel Medyası konusunda fikir alış verişinde bulundular.

Ak Parti Başakşehir İlçe Kadın Kolları Medya Birim Başkanı Mahmure Alkış BAYRAMOĞLU yeni görevinde ilçedeki yerel medya ile tanışmak istediğini ve karşılıklı fikir alışverişinde olmak istediğini söyledi. Bu konuda kadın kolları olarak yaptıklarını anlattılar.

BaşakHaber.com imtiyaz sahibi Yunus MOLLAOĞLU´da BaşakHaber.com macerasını, 2006 yılında nasıl kurulduğunu, neleri hedeflediğini ve bu konuda ne yatırımlar yaptığını kısaca anlattı. Ayrıca başakşehir dışında da projelerinin olduğunu iş dünyası için www.exporturk.com, ekonomi dünyası için www.finansnews.com ve genel haber sitesi olarak www.basaklife.com projelerinden bahsetti.

Kurucumuz Yunus Mollaoğlu; “Biz BaşakHaber.com olarak çağımızın en hızlı iletişim araçları olan internet medyasını kullanıyoruz, dünyanın önde gelen medyaları bile artık basılı medyadan vazgeçip internet medyasına ağırlık veriyor.” dedi.

BaşakHaber Ailesi olarak hedeflerimizden birinin ilçemizin tanıtımına destek olmak olduğunu bu konuda bir ulusal haber ajansının başakşehir temsilcisi olduğunu da sözlerine ekledi. Ak Parti Başakşehir Kadın Kolları Tanıtım Medya Haberlerini de takip ettiklerini, hatta bu haberlerden faydalandıklarını söyledi. Fakat bu konuda e-mail üzerinden bülten şeklinde dağıtmalarının daha verimli olacaklarını da ekledi.

Görüşme sonunda BaŞakHaber.com Ailesinin yayın hayatında başarı dileklerinde bulunuldu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.