BaŞakHaber

Mehmet Erdem Başakşehirlilerle Buluştu

Mehmet Erdem Başakşehirlilerle Buluştu

Mehmet Erdem Başakşehirlilerle Buluştu
77 views
27 Ocak 2013 - 18:50

“Hakim Bey” parçası ile milyonlar tarafından tanınan sanatçı Mehmet Erdem Başakşehir Belediyesi Bahçeşehir Kültür Sanat Merkezi (BKSM)’de hayranları ile buluştu.

2008 yılında “Deli Deli Olma” filmine yaptığı müzikle Altın Portakal Film Festivali’nde “En iyi Film Müziği “ dalında ödül alan, “ Çalgı Çengi, Memleket Meselesi, Sizi Seviyorum, Polis, Dol, Avrupa Avrupa, Kalbim Seni Seçti, Leyla ile Mecnun, Kalpsiz Adam, Sınıf gibi pek çok film ve dizi müziklerine imza atan sanatçının parçalarına hayranları eşlik etti.

Fikret Kızılıok’un sevilen parçası “Harmanım”ile  konserine başlayan Mehmet Erdem, on kişilik ekibiyle sahne aldı. Herkes aynı hayatta, Hakimbey gibi en sevilen parçalarını da seslendiren sanatçı,  repertuvarı ve performansı ile beğeni topladı.

Belediyeler sayesinde daha geniş kitlelere ulaşabiliyoruz

Mehmet Erdem konser öncesinde BKSM ve Bahçeşehirle ilgili izlenimlerini şu şekilde aktardı “Sahne çok güzel. Bahçeşehir’de oturan akrabalarım var. Ben Taksim, Cihangir’de yaşıyor olmama rağmen buranın yaşam tarzını biliyorum. Belediyelerin düzenlediği kültür-sanat çalışmaları, konserleri çok olumlu buluyorum. Biz genelde gece geç saatlerde başlayan programlarda bulunuyoruz. Başakşehir’deki bir dinleyicinin Taksim’e gelmesi çok zor. Bu tür konserlerde ise aileler çocuklarıyla beraber izleyebiliyorlar. Böyle saatlerde konser vermek bizlerin de hoşuna gidiyor. Çünkü burada daha özel bir hayran kitlesi var. Biz yaptığımız müziği herkes dinlesin istiyoruz, özellikle belediyelerin düzenlediği etkinliklerin fiyatları da daha uygun olduğu için herkese ulaşma şansımız oluyor. Bizim çıktığımız yerlerde herkes konuşuyor ve gürültülü yerler oluyor. Bu konserler ise dinleti şeklinde olduğu için daha keyifli ve konser gibi konser oluyor bu dinletiler ve hak ettiğimizden daha güzel, daha fazla tepkiler alıyoruz.“

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.