BaŞakHaber

Başakpazar şenlendi

Başakpazar şenlendi

Başakpazar şenlendi
107 views
07 Şubat 2013 - 15:29

Başakşehir Belediyesi’nin semt pazarlarını modernleştirerek bir çatı altında toplamak, geleneksel alışveriş keyfini modern AVM konforuyla yaşatmak amacıyla inşa ettiği “Başakpazar Fuar ve Sergi Alanı” ünlülerin ilgi odağı olmaya devam ediyor.

Hanımların kendi emekleriyle ürettikleri ürünleri sergiledikleri ve ev hanımları için her şeyi bulmanın mümkün olduğu Başakpazar´da Tel sanatından resim sanatına, örgü işlerinden çeşitli hamur işlerine kadar bayanlar çeşitli alanlarda hünerlerini sergiliyorlar.

Metin Şentürk Başakpazar´ı gezdi

“El emeğim kendi işim” sloganı altında başlatılan Hanımeli projesi yükselerek devam ederken her geçen gün de cazibe merkezi haline geliyor.

Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’la birlikte Hanımeli pazarını gezen Metin Şentürk tek tek tezgahları dolaştı. Şentürk, Başakpazar’ın hijyenik, konforlu, modern bir Pazar olduğunu ifade ederken Başakpazar’ın “Fuar ve Sergi Alanı” olarak da hizmet vermesinin güzel bir çalışma olduğunu söyledi.

Başakpazarda eğlenceli dakikalar

Hanımeli Projesinin kapsamı hakkında bilgi alan Şentürk Başakpazar´da eğlenceli dakikalara sahne oldu. Şentürk yaptığı esprilerle alışveriş yapanların ilgi odağı olurken Başakşehirli hanımlarla bol bol sohbet etti. El emeklerini Metin Şentürk’e anlatan hanımlar bu projeden duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

Dünya Engelliler Vakıf Başkanlığı yapan Metin Şentürk engelli bir vatandaşı da kırmayarak ikram ettiği fındığı aldı. Hanımların sık sık hatıra fotoğrafı çektirdiği Şentürk bu projenin herkese örnek olmasını diledi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.