BaŞakHaber

Başakpazar Çarşı Açılıyor

Başakpazar Çarşı Açılıyor

Başakpazar Çarşı Açılıyor
175 views
08 Şubat 2013 - 16:11

Başakşehirin çekim merkezi Başakpazar Fuar ve Sergi alanında bulunan mağazalar üst kullanım hakkı ihale yöntemi ile satışa çıkarılıyor.

Kurulduğu ilk günden itibaren büyük ilgi gören ve yıl içerisinde Pazar dışındaki günlerde çeşitli fuar ve etkinliklere de ev sahipliği yapan Başakpazar Çarşıda yer alan toplam 510 m2 lik 11 adet çeşitli büyüklükteki mağazalar satışa sunuluyor.

Başakpazar 140.000 kişiye hitap ediyor

Haftanın yedi günü hizmet veren Başakpazar’da vatandaşlar mağazaları yatırım amaçlı alabilecekleri gibi kiraya vererek gelir elde edebilecekler.

Salı günleri Hanımeli, Perşembe ve Pazar günleri ise gıda ve tekstil olarak halk pazarı ile hizmet veren Başakpazar Fuar ve Sergi alanında satışa çıkarılan mağazalarda gıda, tekstil dışındaki ürünleri satabilecekler.

Semt pazarlarını tek bir çatı altında modernize ederek vatandaşlarla buluşturan Başakpazar’ı, aylık 60.000 kişinin ziyaret ediyor. 350 araçlık kapalı otopark ve 350 araçlık açık otoparkı ile alışveriş sırasında yaşanan park sorununa çözün sağlayan Fuar ve seri alanı halk pazarının olduğu günlerde Kayaşehir, Başakşehir 1-2-4-5. Etaplar ve Onurkent güzergahına hizmet veren servisleri ile ulaşım kolaylığı sağlıyor.

Kazançlı bir yatırım

Satışa sunulan mağazalar, aile bütçesine katkı sağlamak, yeni bir yatırım yapmak isteyen vatandaşlara kazançlı bir alternatif sunuyor.

Başakpazar Fuar ve sergi alanının çevresinde AVM bulunmaması, Başakşehir’deki merkezi konumu ve haftanın 3 günü yoğun insan akışı bölgeyi daha da cazibeli hale getirmekte.

İlk etapta yönetim ve işletme ofisinin bulunduğu mağazaların satışa çıkarılacağı Çarşı’da, mağazalarda satılan ürünlerin mümkün olduğunca pazar içerisinde satılan ürünler ile aynı olmamasına dikkat edilecek.

İhale için başvuru ve teklif için vatandaşlar 07.02.2013 ile 17.02.2013 tarihleri arasında başvuru yapabilecekler. Satışlarla ilgili ayrıntılı bilgi almak ve başvuru yapmak isteyen yatırımcılar Başakpazar Yönetim ofisinin (0212-4881066) numaralı telefonu arayabiliyor.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.