BaŞakHaber

Kadir Topbaş Başakşehirde

Kadir Topbaş Başakşehirde

Kadir Topbaş Başakşehirde
110 views
10 Şubat 2013 - 23:25

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, AK Parti Başakşehir İlçe Teşkilatını ziyaret etti. Ev sahipliğini İlçe Başkanı Ayhan Özgürel’in yaptığı ziyarete; Ak Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Belediye Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri, Ana kademe, Kadın Kolları, Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyelerinin katıldığı toplantıda açılış konuşmasını İlçe Başkanı Ayhan Özgürel yaptı.

Açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Ayhan Özgürel, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mimar Kadir Topbaş’ı ağırlamaktan dolayı büyük bir mutluluk yaşadıklarını belirterek, İlçemize ve İstanbul’a yapmış oldukları hizmetlerden dolayı minnettar olduğunu söyledi.

Sonrasında Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal yaptıkları konuşmada, çıktıkları bu yolda Ak Parti olarak en başından beri sürdürdükleri çalışmalardaki başarılarından söz ederek, iktidarda olmasına rağmen AK Parti´nin her şeçimden daha da güçlenerek çıkmasının tüm dünyanın ilgisini nasıl çektiğini ifade ettiler. Başakşehir’de yapılan yatırımlara katkıları sebebiyle İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir Topbaş Bey’e teşekkür etti.

Geniş katılımla gerçekleşen toplantıda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş; “Hepimiz Ak Parti ailesinin mensuplarıyız. Beraber hareket ediyoruz, kol kola girdik ve Ülkemizin geleceğine katkı sunuyoruz. Ülkemizde geçmişe nazaran çok şeyin değiştiğini görüyoruz ama daha yapacak çok işimiz var.” dedi. Samimi bir sohbet ortamında geçen kahvaltı programında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş katılımcılarla tecrübe ve hatıralarını paylaştı.

Ardından Milletvekili Tülay Kaynarca konuşmasından önceki dönemlerde ki karşılaşılan sorunlar için basit çözümler bulunduğunu ve bu çözümlerin daha önceden hiç düşünülmediğini vurguladı.

Son olarak İlçe Başkanı Ayhan Özgürel İstanbul’a yapılan yatırımlarıyla değerine değer katan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Kadir TOPBAŞ’a ziyaretinden dolayı teşekkür ederek tablo İstanbul’la bütünleşen lalelerden oluşan bir tablo hediye etti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.