BaŞakHaber

Polis ile Özel Güvenlik Eşgüdüm Toplantısı Yaptı

Polis ile Özel Güvenlik Eşgüdüm Toplantısı Yaptı

Polis ile Özel Güvenlik Eşgüdüm Toplantısı Yaptı
100 views
14 Mart 2013 - 2:07

Eskoop Sanayi Sitesi Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleştirilen toplantıda İlçe Emniyet Müdürlüğü personeli ile başta sanayi siteleri olmak üzere İlçemizde görev yapan 120 özel güvenlik personeli bir araya geldi.

İlçe Emniyet Müdürü Murat BAŞIBÜYÜK ün yanı sıra Eskoop Sanayi sitesi başkanı Yusuf AKGÜN ün de katıldığı toplantıda bölgemizde yapılan çalışmalarda huzur ve güvenin tesisi için yapılabilecek işbirliği çalışmaları konuşuldu. Güvenlik Şubeden Komiser Yardımcısı Yakup ARSLAN’ın Özel Güvenlik Personelinin görev yetki ve sorumluluklarını konu alan slâyt anlatımı yaptı.

İlçe Emniyet Müdürü Sayın Murat BAŞIBÜYÜK yapmış olduğu konuşmada ‘Böyle bir toplantının İstanbul genelinde ilk defa İlçe Emniyet Müdürlüğümüz tarafından gerçekleştirildiğini, bölgemizde görev yapan özel güvenlik personelinin yapmış olduğu çalışmanın çok önemli olduğunu, suç ve suçluyla yapılan mücadelede Polis-Özel güvenlik işbirliğinin artırılarak devam etmesinin gerektiğini’ vurguladı.

Soru-cevap kısmına geçilen toplantıda özel güvenlik çalışanlarının soru ve sorunları görüşüldü. Toplantının ardından Eskoop Başkanı Sayın Yusuf AKGÜN yapılan çalışmalardan dolayı teşekkürlerini belirttiler.

BHA

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.