BaŞakHaber

MHP Başakşehiri Ziyaret ettik.

MHP Başakşehiri Ziyaret ettik.

MHP Başakşehiri Ziyaret ettik.
65 views
18 Mart 2013 - 0:34

Başak Haber.com olarak zaman zaman ilçemizde bulunan partileri, işyerlerini ziyaret etmeye devam etmekteyiz. Geçtiğimiz cumartesi günü MHP Başakşehir ilçe Başkanlığına ziyarette bulunduk. Öncelikle çok samini bir şekilde bizi karşılayan Kadın kolları Başkanı Emine ARSLAN ile kısa sohbet ettikten sonra bizi MHP İlçe Başkanı Aytekin HORASAN´ın beyin yanına götürdüler. Aytekin bey ile samimi ve dostane sohbet ortamında görüştük.

Görüşmede BaşakHaber Ailesini temsilen imtiyaz sahibi ve genel yayın yönetmenimiz Yunus MOLLAOĞLU BaşakHaber.com olarak geldiğimiz ve hedeflediğimiz noktayı izah ederken BaşakHaber.com olarak hedeflediğimiz noktaya ulaşmak için yaptıklarımızı ve çalışmalarımızı da izah etti.

Sohbet ortamında geçen görüşmemizde başakşehirin genel sosyo ekonomik durumunu, gelişimini ve değişimi, başakşehirdeki medyanın durumunu ve MHP Başakşehir olarak seçime hazırlık çalışmalarını izah eden Aytekin bey başakşehir sınırlarından çıkıp ülkenin geldiği son durumu da özetledi.

Çok dostane sohbet ortamında geçen görüşmenin ardından, MHP Başakşehir İlçe başkanı Aytekin HORASAN bey bizleri kapıya kadar uğruladılar.

BaşakHaber.com ailesi olarak, MHP Başakşehir İlçe Başkanı Aytekin HORASAN beye, Kadın kolları Başkanı Emine ARSLAN hanımefendiye ve ekiplerine göstermiş olduğu dostane ortamdan dolayı sizlerin huzurunda teşekkür ediyoruz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.