BaŞakHaber

Terör İslamı Yaşama İle Çözülür

Terör İslamı Yaşama İle Çözülür

Terör İslamı Yaşama İle Çözülür
81 views
19 Mart 2013 - 0:06

Saadet Partisi Başakşehir İlçe Başkanlığının Düzenlemiş Olduğu Aylık İlçe Divanı 16 Mart Cumartesi Günü İlçe Merkezinde Gerçekleşti.

Divan heyeti oluşmasının ardından İlçe Başkan Yardımcıları ve Mahalle Başkanları 1 aylık çalışmalarını içeren raporlarını takdim ettiler.

Sinevizyon gösteriminden sonra siyasi konuşmalar gündeminde Saadet Partisi İstanbul İl Başkan Yardımcısı Avukat İbrahim YILDIZ güncel meseleleri değerlendirdi.

Terör İslamı Yaşama ile Çözülür

Konuşmasında YILDIZ, “Bir yerde sömürü varsa aklı başında bir Müslümanın bu haksızlığa dur demesi lazımdır. Çünkü zalimler ve mazlumler değişir fakat zulüm hep devam etmektedir. Özellikle, gücü adaletin hizmetine tahsis etmeyen son yüzyılın zalimleri terör olayları ile iki kardeş arasına husumet yerleştirildiler. Herkes bilsin ki ülkemizde yaşanan terör  problemi ancak İslamı yaşama ile çözülür. Kardeşin kardeşi öldürmesi ancak İslami eğitimin verilmesi ile son bulacaktır.” dedi.

Divanın son gündem maddesinde Saadet Partisi Başakşehir İlçe Başkanı Yusuf GÜŞEN, Belediye Başkan adayının belirlenmesi ile ilgili konulara değindi.

GÜŞEN, “Belediye Başkanlığı aday adaylığı başvuruları başlamıştır” dedi.

Konuşmasının devamında GÜŞEN, İl Başkanlığında komisyon kuruldu, biz de İlçe Başkanlığında Belediye Başkanı adayının belirlenmesi için komisyon oluşturduk. Nisan ayı sonunda kadar Allah´ın izniyle Saadet Partisi Başakşehir İlçe Başkanlığının Belediye Başkan adayını açıklayacağız, dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.