BaŞakHaber

Kıraç 23 Mart’ta BKSM’de

Kıraç 23 Mart’ta BKSM’de

Kıraç 23 Mart’ta BKSM’de
69 views
20 Mart 2013 - 19:04

Dizi ve film müziklerinin vazgeçilmez prensi ´KIRAÇ´ Bahçeşehir´li sevenleriyle, Başakşehir Belediyesi Bahçeşehir Kültür Sanat Merkezi´nde (BKSM) 23 Mart Cumartesi Saat ; 20:00´de buluşuyor.

Müzik kariyerine birbiri ardına gelen albümlerle başlayan ve dizi müzikleri ile müzik hayatına devam eden Kıraç , 2005 yılında ilki düzenlenen 1. Beyaz İnci Televizyon Ödülleri´nde ´ Bir İstanbul Masalı´ adlı dizi ile En İyi Müzik ödülünü alarak kariyerini taçlandırdı. ´Zerda´, ´Aliye´, ´Bin bir Gece´, ´Beyaz Gelincik´,´ Yağmur Zamanı´, ´Gözyaşı Çetesi´,´ Sessiz Fırtına´, ´Gönül Salıncağı´, ´O…Çocukları´ gibi birçok dizinin ve sinema filminin müziklerine imzasını atan sanatçı halen yayınlanmakta olan ´Aşk ve Ceza´, ´Unutulmaz´, ´Ömre Bedel´ ve ´Karadağlar´ dizilerinin müziklerini yapmaktadır. Dillerden düşmeyen şarkıları ile sanatçı BKSM´de hayranları ile buluşuyor.

Kıraç´ın birbirinden güzel ve özgün şarkılarının hep birlikte söyleneceği konser biletleri bilet.basaksehir.bel.tr adresinde ve BKSM gişesinde.

İletişim; (212) 6691590

Bilet fiyatları;
1. Kategori 40 TL
2. Kategori 30 TL
3. Kategori 20 TL

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.