BaŞakHaber

CHP Başakşehir Seçim Startını verdi

CHP Başakşehir İlçe Başkanlığınca düzenlenen dayanışma gecesine iş, siyaset ve sanat dünyasının renkli simaları katıldı.

CHP Başakşehir Seçim Startını verdi
59 views
23 Mart 2013 - 2:01

20 Mart Çarşamba akşamı Yeşilköy Wow İstanbul Otelinin balo salonunda yapılan etkinliğe ilgi ve katılım yoğundu. Hazırlanan 2 Bin adet bilet günler öncesinden tükenirken, özel davetlilerle birlikte katılım 2.150 kişiye ulaştı. Sahneye kurulan üç adet dev ekran ve salonun dört bir yanına asılan seçim sloganları , ses ve ışık sisteminin de yardımıyla heyecanı gece boyunca üst noktada tuttu.

CHP Genel Başkan Yardımcıları Gökhan Günaydın, Umut Oran, Sezgin Tanrıkulu, Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, Milletvekilleri Müslim Sarı, Orhan Düzgün, Süleyman Çelebi, Parti Meclisi Üyeleri Ercan Karakaş, İnci Beşpınar, İbrahim Yener, İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı ve il yöneticileri, İl kadın ve Gençlik Kolu başkanları ile ilçe başkanları siyaset dünyasını temsilen gecede hazır bulundu. Başakşehirli iş dünyası temsilcileri, İkitelli OSB Başkanlığı, Akel Vakfı, BADER, Rotary Kulüp, Sodev, Çağsiad gibi kırka yakın sivil toplum kuruluşu ve muhtarlar gecenin sonuna kadar CHP Başakşehir ilçe teşkilatını yalnız bırakmadı.

Sevdamız Başakşehir.

Yoğun programı nedeniyle geceye katılamayan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun mesajı okunduktan sonra kürsüye CHP Başakşehir İlçe Başkanı Özgür KARABAT çıktı. Karabat’ın duygu ve heyecan yüklü konuşmasının son kısmında ilçe yöneticileri başkanlarının yanında sıralandı ve konuşmasına alkışlarla eşlik etti. Bu görüntü salonda bulunanlarca uzun süre ayakta alkışlandı. CHP Başakşehir İlçe Başkanı Karabat konuşmasına Başakşehirlilerin sesi olacaklarına dair söz vererek devam etti. Karabat’ın son cümlesi de başlangıç cümlesi gibi  “SEVDAMIZ BAŞAKŞEHİR” oldu.

AKP’yi Korkutacak Olan Bu Görüntüdür.

Karabat’tan sonra kürsüye gelen CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan SALICI: “AKP’yi asıl korkutacak olan , bu akşam omuz omuza gördüğüm birlik ve dayanışma içindeki bu örgüttür.” dedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Günaydın, 2014 yerel seçimlerinin ülke için yeni bir dönemin başlangıcı olacağını söylerken, Umut ORAN: “ Burada Başakşehir’de iktidarı almaya kararlı bir takım gördüm. Başakşehir örgütümüzle gurur duyuyorum” dedi.

CHP Grup Başkan Vekili Akif Hamzaçebi ise güvenini; “ Ben Başakşehir örgütümüzle çalışırken ilçenin kılcal damarlarına nasıl nüfuz ettiğine tanık oldum.” şeklindeki sözleriyle ifade etti.

Karadenizli sanatçı Fuat SAKA’nın şarkılarına misafirler halay ve horonlarla eşlik etti. Arif SAĞ’’ın öğrencisi olarak bilinen sanatçı Devrim KAYA ve Tokatlı sanatçı Nilüfer SARITAŞ türkülerini söylerken de halaylar durmadı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.