BaŞakHaber

Başakşehirde Kıraç’tan Muhteşem Konser

Türk müziğinin, önemli isimlerinden Kıraç, Bahçeşehir Kültür Sanat Merkezinde (BKSM) sevenleriyle buluştu.

Başakşehirde Kıraç’tan Muhteşem Konser
67 views
25 Mart 2013 - 6:11

Unutulmayan beste ve yorumlarıyla, farklı tarzıyla Türk müziğinde kendine has bir yer edinen Kıraç, kültür ve sanatın buluşma noktası Bahçeşehir Kültür Sanat Merkezi’nde verdiği konserle, müzikseverleri mest etti.

Kıraç: “Çok güzel sahne, çok güzel kulis ve çok güzel seyirci”

Konserden önce görüşlerini aktaran Kıraç, BKSM ‘nin salonunun kulisini çok beğendiğini belirterek, böyle bir salonu sanat dünyasına kazandırıldığı için yapımında emeği geçenlere teşekkür etti ve Bahçeşehir’in seyircisinin çok güzel olduğunu vurguladı.

Bahçeşehir’de 1500 Kişilik Koro

Müzik kariyerine birbiri ardına gelen albümlerle başlayan ve dizi müzikleri ile müzik hayatına devam eden Kıraç’ı sevenleri Bahçeşehir’de yalnız bırakmadı. İstanbul’un pek çok noktasından Bahçeşehir Kültür Sanat Merkezi’ne gelen müzikseverlerin yoğun ilgisi  dikkat çekerken, 1500’ün üzerinde seyirci Kıraç’ın gönüllü vokalisti oldu, şarkılarını hep bir ağızdan söylediler.

“Endamın Yeter”, “Gönül”, “Kan ve Gül”, “Yalan” gibi unutulmaz klasiklerine konser içerisinde yer veren Kıraç, eskimeyen şarkıları ve son dönem çalışmalarından oluşan bir seçki ile sanatseverlere benzersiz bir şölen yaşattı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.