BaŞakHaber

Ak Parti Başakşehir Yaşlılarla Buluştu

Ak Parti Başakşehir Yaşlılarla Buluştu

Ak Parti Başakşehir Yaşlılarla Buluştu
64 views
29 Mart 2013 - 4:24

Ak Parti başakşehir ilçe başkanlığı sosyal işler birimi olarak yaşlılar haftası dolayısıyla “Başakşehir Yaşlıları ile Buluşuyor” sloganıyla gerçekleştirdiği, Olimpia düğün salonunda 700 kişilik yemekli toplantıda ilçemizdeki yaşlılar ile bir araya geldi.

Programda Ak Parti il yaşlılar komisyon başkanı Rıdvan DURMAZ ve komisyon üyeleri, Ak Parti ilçe Kadın Kolları Başkanı Özlem EROL, Ak Parti ilçe gençlik kolları başkanı Furkan LEVENTOĞLU, Belediye Başkanı Mevlut Uysal, Belediye Başkan Yardımcısı Murat Şahin, Komşu ilçelerin Sosyal İşler Başkanları ve Yaşlılar Komisyonu başkanları ve bir çok Ak Parti teşkilat mensupları katıldı.

Açılış konuşmasını ilçe sosyal işler Başkanı Yusuf MAYAN, Konuşmasında “Ak Parti iktidarında yapılan Yaşlılar ile ilgili icraatları anlattı. Değerli büyüklerimizin bizlerin yanında olmasından duyduğum mutluluğu ve sürekli tecrübelerini paylaştıkları için şanslı olduğumuzu düşünüyorum. Bu programları sıklıkla yaptıklarını burada öğrendiklerimiz ile geleceği daha iyi hazırlama fırsatını bizlere sunduğunuz için teşekkür ederim” dedi.

Ak Parti İl Yaşlılar Komisyon Başkanı Rıdvan DURMAZ konuşmalarını yapmak üzere kürsüye çıktığında salonun coşkusu arttı.

Konuşmasında “Başbakandan bahsederek yaşlılarımıza ne kadar değer verdiğini onların duaları ve tecrübelerini ne kadar önemsediğini söylerek, bizde Ak Parti teşkilatları olarak ustamızın yolunda gidiyor ve sizden edindiğimiz bilgilerle çalışmalarımıza yön veriyoruz” dedi.

Ak Parti Başakşehir Kadın Kolları Başkanı Özlem EROL ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Furkan LEVENTOĞLU’da söz alarak duygu ve düşüncelerini paylaştı.

Belediye Başkanı Mevlut UYSAL konuşmasında hükümet ve yerel yönetimlerin yaşlılar ile ilgili çalışmalarından bahsederek katılımcılardan Başbakandan ve AK Parti teşkilatları için dualarını eksik etmemeleri gerektiğini söyledi.

Programın sonunda aktif çalışan yaşlılara hediyelerini takdim etmek üzere Belediye Başkanı, İl YKM Başkanı, Belediye Başkan Yardımcıları, İlçe Sosyal İşler Başkanı, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanı sahneye çıktılar. Ödül törenini gerçekleştirdikten sonra Sosyal İşler Başkanı katılan büyüklere yalnız bırakmadıkları için teşekkür ederek programı sonlandırdı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.