BaŞakHaber

Saadet Partisi Iğdır Derneğini Ziyaret Etti

Saadet Partisi Iğdır Derneğini Ziyaret Etti

Saadet Partisi Iğdır Derneğini Ziyaret Etti
60 views
07 Nisan 2013 - 15:07

Saadet Partisi Başakşehir İlçesi Sivil Toplum Kuruluşları ile İlişkiler Başkanlığının Başakşehir´de ki derneklere olan ziyaretleri devam ediyor. Cumartesi günü Saadet Partisi Başakşehir İlçe Başkanı Yusuf GÜŞEN beraberindeki heyet ile Güvercintepe´de ki Iğdır Derneğini ziyaret etti.

Güvercintepe Mahallesi Kars-Ardahan-Iğdır sosyal Dayanışma Derneği Başkanı Remzi İlter “Bölgemizin sorunları temel olarak Eğitim, Sağlık ve İmar olarak üç ana başlıkta toplanabilir. Hala yolu olmayan sokaklarımız var. Örneğin Aşık Veysel caddesi kapalı. Mahallemizde altyapı yok. Fosektif çukurları ile dolu bir bölgeyiz. Okullarımızda 80 kişilik sınıflar var. Dışardan gelen insanlardan dolayı bölgemizde hırsızlık arttı.” dedi.

Saadet Partisi Başakşehir İlçe Başkanı Yusuf Güşen ise “bildiğiniz gibi 2 hafta önce mahallede sorunları vatandaştan dinledik ve adayımız ile birlikte bu sorunları çözeceğiz” dedi.

Samimi bir sohbet havasında geçen ziyarette, Saadet Partili yöneticiler dernek yönetiminin sorunlarını dinleyip, Başakşehir´in problemleri ve çözümleri konusunda karşılıklı fikir alış verişinde bulundular.

BHA

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.