BaŞakHaber

Başakşehir Kızılay Yardımlara Devam ediyor

Başakşehir Kızılay Yardımlara Devam ediyor

Başakşehir Kızılay Yardımlara Devam ediyor
63 views
11 Nisan 2013 - 12:28

Kızılay Başakşehirin İlk durağı Kayaşehir Fenertepe oldu.

Başakşehir İlçe sınırlarında hayırsever bağışçılar tarafından bağışlanan kavurmalar ihtiyaç sahiplerine kızılay tarafından evlerine ziyarette bulunularak teslim edildi.

Başakşehir Kızılay Kadın Kolları Başkanı Şükran TANER öncülüğünde, gönüllü ekibi ile İlçemize bağlı Fenertepe´de dağıtılan  kavurmalar, önceden kızılay tarafından ayrıntılı bir çalışma yapılarak ihtiyaç sahipleri bulundu.  Kızılayın bu konuda önceliği yaşlılar, yetimler, bakıma muhtaç yatağa bakımlı olarak hayatını idame ettirenler, kanser hastaları ve hiçbir sağlık güvencesi olmayanlardı. Yokluk ve hastalık mücadelesi içerisinde olan kardeşlerimizin sıkıntıları dinlenerek yaşadıkları zorluklara ortak oldular.

Kadın Kolları Başkanı Şükran TANER “amacımız ilçemizde bulunan ihtiyaç sahiplerinin yanında olup sıkıntılarına ortak olmak bu kapsamda değerli gönüllü ekibimizle evleri ziyaret ederek ihtiyaç sahiplerinin yanlarında olacağımızı bilmelerini istiyoruz gücümüzün yettiğince de bu çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

Kızılay Başkanı İlyas BİLEN ise “Bizler veren el ile alan el arasında köprü oluşturduk. Bu alanda da oluşturmaya devam edeceğiz. Bağışta bulunan gönüllülerimize canı gönülden teşekkür ederim” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.