BaŞakHaber

Bilgievi Öğrencilerinden Polis Ağabeylere Ziyaret

Başakşehir Belediyesi Bilgievi öğrencileri Polis Teşkilatının 168. yıldönümü etkinlikleri kapsamında Başakşehir İlçe Emniyet Müdürlüğündeki görevli polis ağabey ve ablalarını ziyaret ettiler.

Bilgievi Öğrencilerinden Polis Ağabeylere Ziyaret
44 views
11 Nisan 2013 - 23:53

Başakşehir İlçe Emniyet Müdürü Murat Başıbüyük tarafından makamında ağırlanan öğrenciler polis haftasını kutladıktan sonra polislik mesleği hakkında bilgi aldılar.

Bilgievleri çocuklarımızın eğitim ihtiyacını karşılıyor

Bilgievi öğrencilerinin polis haftası etkinlikleri çerçevesinde gerçekleştirdikleri ziyarete ilişkin duygularını ifade eden Başakşehir İlçe Emniyet Müdürü Murat Başıbüyük, Bilgievlerinin duyarlı öğrencilerine teşekkürlerini iletti. Başıbüyük: “Çocuklarımız bizim geleceğimiz. Bilgievleri çocuklarımızın eğitim gibi çok önemli bir ihtiyacını karşıladıkları için bu günden donanımlı ve bilgili yetişen öğrenciler gelecekte daha güvenli bir toplumun oluşmasını sağlayacak. Geleceğimizin çocuklarını yetiştiren ve buna katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Başakşehir İlçe Emniyet Müdürü Murat Başıbüyük ile toplu fotoğraf çektiren öğrenciler daha sonra Mobese kameralarının olduğu odayı ziyaret etti. Burada polis ağabeylerinden Mobese kameralarının işleyişi hakkında bilgi aldılar.

Bilgievi öğrencilerinin Başakşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne yaptıkları ziyaret öğrencilerin ekip arabasına binerek hep bir ağızdan  “Hepinizin Polis Haftası Kutlu Olsun” anonsu yapmalarıyla sona erdi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.