BaŞakHaber

Kim Öle Kim Kala Bahçeşehirlileri Güldürdü

Kim Öle Kim Kala Bahçeşehirlileri Güldürdü

Kim Öle Kim Kala Bahçeşehirlileri Güldürdü
77 views
16 Nisan 2013 - 22:08

Başakşehir Belediyesi Bahçeşehir Kültür Sanat Merkezi’nde (BKSM) sergilenen “Kim Öle Kim Kala” adlı tiyatro oyunu Bahçeşehirlileri çok güldürdü.

Başakşehir Belediyesi Bahçeşehir Kültür Sanat Merkezi’nde (BKSM) eğlenceli,bir oyun sergilendi. Vasıf Küçükoruç’un yazdığı, Yıldırım Öcek’in yönettiği ve oynadığı  “Kim Öle Kim Kala” adlı tiyatro oyununda, Oğuz Oktay, Eren Genç, Zuhal Öztürk, Merih Fırat, Zülfikar Yazgaç, Hamza Yazıcı, Eser Seçkin Öcek’ de  rol aldı. İki perdeden oluşan komedi oyunu, izleyenler tarafından beğeni topladı.

‘Bahçeşehir’de olmaktan çok mutluyuz, Başakşehir Belediyesi’ne teşekkür ederiz.

Usta oyuncu Yıldırım Öcek oyundan önce Başakşehir Belediyesi Bahçeşehir Kültür Sanat Merkezi’nde olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’a da böyle bir salonu sanata kazandırdığı için teşekkürlerini iletti.

Aile Birliğinin Önemi Bir Kez Daha Vurgulanıyor

Oyunda, aynı evi paylaşan, huysuz ihtiyar, cimri bir baba ile, yaşı ilerlemiş oğlunun kişilik çatışması anlatılıyor. Babalar mı haklı, evlatlar mı? Yitirilmeye yüz tutmuş değerlerimizin, kaybedildikten sonra yaşanan pişmanlıkların fayda etmediği, aile birliğinin önemi bir kez daha vurgulandı.

Ayakta Alkışlandılar

Bahçeşehir Kültür Sanat Merkezi´nin salonunu dolduran tiyatro severler oyun boyunca keyifli anlar yaşadılar. Seyirciler beğeniyle takip ettikleri oyunun sonunda sanatçıları ayakta alkışlayarak uğurladılar.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.