BaŞakHaber

Aşkın Gerçek Yüzü Bahçeşehirde

Aşkın Gerçek Yüzü Bahçeşehirde

Aşkın Gerçek Yüzü Bahçeşehirde
47 views
28 Nisan 2013 - 21:12

Tiyatro Kare tarafından sahneye konulan, sergilendiği her yerde büyük beğeni toplayan “Aşka 103 Adım” Başakşehir Belediyesi Bahçeşehir Kültür Sanat Merkezi’ne konuk oldu.

Sanatın vazgeçilmez  adresi Bahçeşehir Kültür Sanat Merkezi, ses getiren tiyatro eserlerinden birine daha ev sahipliği yaptı. 700’ü aşkın kişinin izlediği oyun izleyicilerden tam not aldı.

Aşka 103 Adım” yeni evli bir çiftin, bir çatı katındaki küçücük evlerinde daha ilk haftadan zedelenen evliliğine ayna tutuyor. Romantizmi bozan faktörler arasında sadece aşırı titiz bir damat, özgürlüğünü yaşamak isteyen bir gelin, çok renkli  bir komşu ve her derde deva bir kayınvalide de var. Nedim Saban’ın uyarlayıp sahneye koyduğu oyunun rollerini televizyon ve tiyatro dünyasının sevilen yüzleri Özge Özberk, Bülent Seyran, Umran Ertok, Koray Kurt  ve Suna Keskin paylaşıyor.

Oyun öncesi sorularımızı yanıtlayan Özge Özberk ve tecrübeli Sanatçı Suna Keskin Başakşehir Belediyesi’ne böyle bir kültür merkezini hem sanatsever İstanbullular´a hem de sanatçılara kazandırdığı için teşekkür etti.

Tiyatroseverler oyun sonunda oyuncuları uzun süre ayakta alkışlayarak, uğurladılar.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.