BaŞakHaber

Altınşehirlilerin Son Sözü Saadet…

Altınşehirlilerin Son Sözü Saadet…

Altınşehirlilerin Son Sözü Saadet…
129 views
27 Mayıs 2013 - 23:00

Saadet Partisi Başakşehir İlçe Teşkilatı´nın Güvercintepe Meydanında Düzenlediği Söz Mahallede Programına Katılan Vatandaşlar Hükümeti ve Başakşehir Belediyesini Protesto Etti.

Saadet Partisi Başakşehir İlçe Başkanlığı mahalle sakinlerinin sorunlarını yerinde tespit etmek ve onlarla çözüm yolları konusunda fikir alışverişi yapmak maksadıyla Başakşehir´in bütün mahallelerinde “Söz Mahallede” programlarını tertip etmeye devam ediyor.

Saadet Partisi Başakşehir İlçe Teşkilatı´nın Güvercintepe Meydanında düzenlediği Söz Mahallede programına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdiler.

Saadet Partisi Başakşehir ilçe başkanı Yusuf GÜŞEN’in başkanlığında gerçekleşen toplantı miting havasında geçti.

Seçim öncesi verilen sözlerin hiç birinin yerine getirilmediğinin altını çizen Altınşehirli vatandaşlar, imar, altyapı, ulaşım, ekonomik problemler ve işsizlik konularına değindiler.

Program öncesi Saadet Partisi Başakşehir İlçesi Seçim İşleri Başkanlığının tertip ettiği Sandıktan Al Haberi programı ile yüzlerce Altınşehirli seçmenin evlerine ziyarette bulunularak Söz Mahallede programına davet edildi ve Altınşehirli sakinler Saadet Partisine üye yapıldı.

Bayraklar, vinnil ve pankartlar ile süslenen Güvercintepe Meydanında açılan stantlarda Vatandaşlara broşür, kitapçık, mektup ve çocuklara Saadet Partisi logolu balon dağıtıldı.

Söz Mahallede programında konuşan vatandaşların bir çoğunun, Hükumeti ve Başakşehir Belediyesini özellikle imar ve altyapı probleminden dolayı protesto etmesi dikkat çekiciydi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.