BaŞakHaber

TATK-7 Temsilcileri Başakşehir’de

TATK-7 Temsilcileri Başakşehir’de

TATK-7 Temsilcileri Başakşehir’de
63 views
18 Haziran 2013 - 23:51

Türkiye işadamları ve Sanayiciler Konfederasyonu (TUSKON) tarafından organize edilen Türkiye-Afrika Ticaret Köprüsü (TATK-7) etkinliği temsilcileri Başakşehir Beledisi’ni ziyaret etti.

Başakşehir’de faaliyet gösteren Sanayi ve İş Adamları Derneği (İKTİSAD) tarafından organize edilen ziyarete Afganistan, Angola, Paraguay ülkelerinden 35 iş adamı katıldı.

İş adamları, Belediye hakkında bilgiler aldı

340’ı Afrika ülkelerinden, 700´ü de Türkiye´den olmak üzere toplam 1040 girişimcinin yer aldığı TATK-7 kapsamında Türkiye’de bulunan işadamlarını Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ı temsilen Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürü Ömer Lütfü Tama karşıladı.

Belediyenin farklı birimlerini de gezerek bilgiler alan grup, Çağrı Merkezini gezdi, yemek yedi.

Senatörler ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren iş adamlarından oluşan ve TATK-7 kapsamında Türk iş adamlarıyla bir araya gelecek olan heyet, toplu fotoğraf çekiminden sonra Belediyeden ayrıldı.

Türkiye işadamları ve Sanayiciler Konfederasyonu (TUSKON ticaret köprüsü programlarının yedincisi olan Türkiye-Afrika Ticaret Köprüsü-7 (TATK-7) etkinliği çerçevesinde 54 Afrika ülkesinden 350 girişimci, ticari bağlar kurmak için Türkiye´de bulunuyor.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.