BaŞakHaber

Başakşehir’de İletişim Kanalları Hep Açık

Başakşehir’de İletişim Kanalları Hep Açık

Başakşehir’de İletişim Kanalları Hep Açık
56 views
30 Haziran 2013 - 15:43

Başakşehir Belediyesi vatandaşlarla kurduğu iletişimi daha da kuvvetlendirmek, sorunlarına anında müdahale edebilmek için, tüm iletişim mecralarını en iyi şekilde kullanıyor.

Belediye, çağrı merkezi,canlı destek hattı,web sitesi,facebook ve twitter gibi iletişim kanallarını kullanarak vatandaşların sorunlarını en kısa zamanda çözüme ulaştırıyor.

Başakşehir Belediyesi Sosyal Medyada

444 0 669 numaralı telefon numarası ve web sitesindeki “Canlı destek hattı” dışında Başakşehir Belediyesi´nin açtığı kurumsal Facebook ve Twitter hesapları sürekli takip ediliyor. Sosyal Medyadan gelen talep ,soru, istek ve şikâyetlere en kısa sürede dönüş yapılıyor.

Hızlı, şeffaf ve çözüm odaklı bir hizmet anlayışını benimseyen belediye, çözüm konusunda yüzyüze görüşmelerin yanı sıra vatandaş ile Sosyal Medya üzerinden anında iletişim kurarak ilçe halkına yardımcı oluyor.

Belediyenin hizmet için atan kalbi

İlçe genelinde altyapıdan imara, eğitimden temizliğe kadar birçok farklı hizmet başlıklarında vatandaşlardan gelen talepler ve çözüm isteklerinin etkin ve planlı bir biçimde hizmete dönüştürülmesinde hayati öneme sahip olan bir diğer bölüm ise “İletişim Merkezi”.

Başakşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü koordinesinde çalışan İletişim Merkezi, 7 gün 24 saat ilçe genelinden gelen tüm başvuru, talep ve cevap isteklerini tek bir veritabanına işleyerek vatandaşların ihtiyaç, beklenti ve sorunlarını mümkün olan en kısa sürede ve eksiksiz bir biçimde yanıtlayarak işlemin hızla sonuçlamasına çalışıyor.

İnternet Belediyeciliğinde Hızla Büyüyen Grafik

Belediye, çağrı merkezi,canlı destek hattı,web sitesi,facebook ve twitter gibi iletişim kanallarını kullanarak haftada 9. 200, ayda ise 37.000 vatandaşın istek şikayet ve taleplerine cevap veriyor.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.