BaŞakHaber

Yücel Arzen’den büyülü bir gece

Yücel Arzen’den büyülü bir gece

Yücel Arzen’den büyülü bir gece
70 views
11 Temmuz 2013 - 23:00

Sular Vadisi, Bahçeşehir Gölet ve Kayaşehir bölgelerinde devam eden Başakşehir Ramazan etkinliklerinin ikinci gününde Bahçeşehir Gölet besteci ve yorumcu Yücel Arzen’i ağırladı. Bahçeşehir sakinleri etkinlikler başlayana kadar Gölet’i ve Ramazan alanlarında kurulan stantları gezdi.

Günün ilk programında çocuklar aileleriyle birlikte katıldığı yarışmalarla eğlenceli dakikalar geçirdi. Çocuk etkinlikleri sonrasında sahne alan Yücel Arzen, Bahçeşehirlilere unutulmaz bestelerinden bir seçki sundu. Birçok film, dizi müziği ve çok sayıda besteye imza atan Yücel Arzen şarkılarını Başakşehirlilerle birlikte söyledi.

Yerel yönetimler sayesinde sizlerle buluşabiliyoruz

Bizi bu etkinliklerde dinleyicilerimizle buluşturduğu için Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal ve ekibine teşekkür eden Yücel Arzen “Yerel yönetimlerin kültür sanat etkinlikleri sayesinde biz sanatçılar halkla buluşabiliyoruz. Burada, yaptığımız işlerin bir şekilde karşılığını insanların gözlerine bakarak alabiliyoruz bu da böyle ortamlarda vücut buluyor. Böylece yapılan parçalar hayata geçmiş oluyor bir yerlere dokunuyor. Bir şarkı yazarı bir besteci olarak benim aradığım çok önemli anlardan bir tanesi de bence çok kıymetli sizlerle buluşmamızdır.”diyerek memnuniyetini dile getirdi.

Programda Yücel Arzen’nin piyanosuyla sergilediği performans beğeni toplarken, sanatçıya Sezen Kiremit vokalleriyle eşlik etti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.