BaŞakHaber

Süleyman Soylu, Bahçeşehir’de Musiki dinledi

Süleyman Soylu, Bahçeşehir’de Musiki dinledi

Süleyman Soylu, Bahçeşehir’de Musiki dinledi
81 views
26 Temmuz 2013 - 20:49

Ramazan ayının yarısını geride bırakırken Başakşehir Ramazan akşamlarında Bahçeşehir etkinlikleri; Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu’yu ağırladı.

Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ın ev sahipliği yaptığı geceye, Ak Parti Başakşehir İlçe Başkanı Ayhan Özgürel katıldı.

Yıldırım Bekçi’den Sanat Müziği ziyafeti

Türk Sanat Müziği´ne gönül vermiş Yıldırım Bekçi´nin sahne aldığı gecede; Bahçeşehir sokak iftarından sonra Bahçeşehir Gölet Ramazan etkinlik alanına geçen Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Ak Parti Başakşehir İlçe Başkanı Ayhan Özgürel ve beraberlerindeki heyet etkinlik alanındaki stantları ziyaret ederek sohbet etti. Heyet daha sonra etkinlik alanına geçerek sanatçı Yıldırım Bekçi’yi dinledi.

Sanatçı, Sanat Müziğinin pek çok makamında seslendiği eski ve yeni parçalarıyla müzik ziyafeti yaşattı. Bekçi; sizin gibi dinleyiciler olduğu sürece biz sahura kadar buradayız diyerek gelen isteklere göre şarkılarını söylemeye devam etti.

Muhabbet bağında buluştuk

Genel Başkan Yardımcımız aynı zamanda komşumuz, kendiside bir Bahçeşehirli diyen Başkan Mevlüt Uysal; yoğunluğuna rağmen bu akşam hem sokak iftarında hem de şimdi bizlerle beraber olduğu için kendisine teşekkür ediyoruz diyerek sözü Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu’ya bıraktı.

Şarkının namelerinde muhabbet bağı dedi, Yıldırım Bekçi Bahçeşehir de bu akşam hepimizi bu güzel topluluğu bir muhabbet bağında buluşturdu diyen Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu “Türk Sanat Musikisini bu kadar güzel icra eden, yıllardan beri ortaya koymuş olduğu bu güzel anlayışla birlikte, iyi olmak onu sürdürebilmek ve herkesin hayranlığını kazanmak ve Bahçeşehir’e gelip bu güzel insanlarla birlikte olduktan sonra bizim milletimizin güzel hasretinin bir önemli özelliğini daha burada gördük. Siz konseri bitirecektiniz ama sizi bırakmadılar.”dedi.

Bahçeşehir çok huzurlu bir yer

Hem dinleyenlere hem de bu güzel üslubunuza, saz ekibine ve yıllardan beri sürdürmüş olduğunuz geleneğimizin, göreneğimizin milli hasretlerimizin çok önemli bir özelliği olan Musikiyi bu akşam bizlerle buluşturduğunuz için tekrar teşekkür ediyoruz diyen Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu “Burada stantları da gezdik ve gördüğüm bir şeyi paylaşmak istiyorum. Bahçeşehir´de hakikaten ayrı bir huzur var inşallah bu ağız tadımız bozulmaz ve yıllarca devam eder. Bu yüzden belediye başkanımıza da onun ekibine de çok teşekkür ederiz” diyerek Yıldırım Bekçiye çiçek takdim etti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.