BaŞakHaber

Ak Partide Geleneksel Kadın kolları İftarı

Ak Partide Geleneksel Kadın kolları İftarı

Ak Partide Geleneksel Kadın kolları İftarı
79 views
03 Ağustos 2013 - 20:20

Ak Parti Başakşehir Kadın Kolları’nın bu yıl 5.sini düzenlediği İftar programı, Başakşehir Sular Vadisi Gölet Kafede gerçekleştirildi.

Kadın Kolları İftarı Programına başta 3. Bölge İstanbul Milletvekili Tülay KAYNARCA, Harun KARACA ve eşi Hatice KARACA’nın yanı sıra Belediye Başkanının eşleri Hatice Uysal, Kurucu İlçe başkanı Ahmet Selim Köroğlu ve eşi Bedia Hanım, Belediye Meclis üyeleri, STK temsilcileri, Kadın Kolları Yürütme Kurulu Üyeleri, Yönetim Kurulu Üyeleri ve tüm Mahalle Teşkilat mensupları katıldı. Programa katılım oldukça yoğundu. 950 bayanın katıldığı iftar yemeğinde bu kadar ciddi bir teveccühten dolayı başta AK Parti Başakşehir Kadın Kolları Başkanı Özlem EROL olmak üzere tüm teşkilat mensupları memnun kaldı.
 
Programda Başakşehir Müftülük Hocası olan Kadim beyın Kur’an Tilavetiyle başladı ardından oruçlar açıldı. Kadın Kolları Başkanı Özlem EROL’un Ramazan ayıyla ilgili duygu ve düşüncelerini ileterek Devletimiz için Hükümet için özellikle Türkiye’nin geleceği için tüm teşkilat mensuplarından dua istedi. Ardından Milletvekili Harun KARACA bulunduğumuz kutsal ay olan Ramazan ayı hakkında düşüncelerini ifade ederek kendisinin de gördüğü bu sıcak ve samimi ortamdan oldukça hoşnut kaldığını belirterek konuşmasını sonlandırdı.

İftar Programından sonra tüm Ak Parti Başakşehir teşkilatı mensubu bayanlar birlikte Sular Vadisinde Teravihten sonra gerçekleşen Belediye’nin Ramazan etkinlikleri kapsamında Başakşehir’e gelen Bedirhan GÖKÇE’nin konserine katıldılar.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.