BaŞakHaber

Kayaşehirliler, Ramazanı Ahmet Özhan ile Uğurladı

Kayaşehirliler, Ramazanı Ahmet Özhan ile Uğurladı

Kayaşehirliler, Ramazanı Ahmet Özhan ile Uğurladı
99 views
07 Ağustos 2013 - 11:39

Başakşehir Belediyesi’nin Kayaşehir etkinlik alanında düzenlediği Ramazan programlarının finaline Türk Sanat Müziğinin güçlü yorumcusu Ahmet Özhan konuk oldu. Özhan’ın Türk Sanat Müziğinin en seçkin örneklerini seslendirdiği kapanış konserine Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’da katıldı.

Üsküdar Rum Mehmet Paşa Camii İmam Hatibi Alper Kanderun’un Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan kapanış programı Ahmet Özhan’ın tasavvuf müziğinin en güzel örneklerini seslendirdiği konserle devam etti. Konserde Ahmet Özhan şarkılarına Kayaşehirliler hep bir ağızdan eşlik etti.

“Daha güzelini daha iyisini yapmak için seneye yine burada olacağız.”

Kayaşehirliler adına Ahmet Özhan’a çiçek takdiminde bulunan Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal yaptığı konuşmada, “Ramazan ayı boyunca yapılan etkinliklere katılan herkese teşekkür etti. Başkan Uysal; “Geçen seneden beri yaptığımız etkinliklere katılan ve bizleri yaptığımız etkinliklerde yalnız bırakmayan siz değerli Kayaşehirliler ve şarkılarıyla, sohbetleriyle coşkumuza ortak olan katılımcılarımıza teşekkür ediyorum. 30 gün boyunca tüm güzellikleri burada birlikte yaşadık.

Geçen Pazar günü burada 15 bin kişiyle sokak iftarı yaptık. Bu iftara da katıldığınız için size canı gönülden teşekkür ediyorum. İstanbul’a örnek olacak Ramazan etkinliklerimizle Ramazanın tüm güzelliklerini sizlerle paylaştık seneye de daha güzelini daha iyisini yapmak için yine burada olacağız” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.